Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Як розтягнути нове взуття

Як розтягнути нове взуття


Як розтягнути нове взуття

Іноді буває потрібно розтягнути взуття, бо воно нове або тому що, коли ми його купували, вважали що ось це саме мій розмір. Але потім прийшли додому і зрозуміли, що не вгадали.

Можна, звичайно повернути взуття в магазин і наступного разу вже не припускатися таких помилок, але можна спробувати взуття трохи розтягнути.

Зробити це цілком реально.

Нове взуття можна віднести в майстерню, де його розтягнуть за допомогою спеціальних колодок, але іноді і це не допомагає вирішити проблему.

Будемо робити самі!

Перший етап.
Коробку, де зберігається взуття , обмотуємо вологою ганчіркою або рушником. Тримаємо коробку замотаною протягом шости годин, при цьому ганчірка або рушник весь час має бути вологим. Після такого "відпарювання" взуття потрібно взути на товсті шкарпетки та старанно розношувати близько години. Після цього необхідно просушити взуття за кімнатної температури.

Другий етап.
Беремо губку і втираємо у взуття олію, рицинову або ж вазелінову. Після "масляної обробки", як і на першому етапі, під туфлі надягаємо вовняні або товсті махрові шкарпетки і вже в такому "утепленому" варіанті ходимо по квартирі кілька годин.


Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: