Регистрация    Увійти
Авторизація
» » 15 порад, які дозволять зекономити гроші не виходячи з кухні

15 порад, які дозволять зекономити гроші не виходячи з кухні


15 порад, які дозволять зекономити гроші не виходячи з кухні
Тема економії стає для українців все більш актуальною. Враховуючи, що комунальні тарифи стрімко зростають, знати як зекономити енергоносії чи воду цікавить непевно кожного.

Ми підібрали для вас поради, які допоможуть зменшити рахунки за комуналку, завдяки економії на кухні.

1. Розмір має значення: ніколи не ставте маленьку сковороду на велику конфорку - це порожня витрата енергії та грошей.

2. Завжди накривайте кришкою каструлю, коли готуєте - це заощадить час готування, а виходить, і зменшить витрати електроенергії.

3. Дрібно нарізані продукти готуються швидше, відповідно, економічніше.

4. Регулярно чистіть чайник від накипу. Мало того, що він шкідливий, так ще і змушує витрачати більше часу для кип'ятіння того ж об'єму води.

5. Підтримуйте чистоту скла вашої духовки - це дозволить контролювати ступінь готовності страви, не відкриваючи дверцята, відповідно, не випускаючи дорогоцінне тепло з печі.6. Кип'ятіть воду в електрочайнику, якщо вам необхідна невелика кількість гарячої води.

7. Встановіть на змішувач води аераторну насадку, що майже вдвічі скоротить виток води за хвилину.

8. Замініть кран, що капає. Ви втрачаєте величезну кількість води та нервів на рік!

9. Зберігайте в чистоті задню стінку холодильника та регулярно розморожуйте морозильник. Перевірте: якщо шар льоду товще 6 мм, швидше за все, він працює в режимі підвищеного споживання електрики.

10. Повний холодильник - теж неефективно. Холодне повітря повинно циркулювати, а захаращеність цьому перешкоджає. Ідеально залишати як мінімум чверть простору в холодильнику вільним.

11. Встановлюйте холодильник подалі від плити, нагрівачів і вікна з його прямими сонячними променями. Закони фізики не обдуриш - тепле буде гріти холодне.

12. Дозволяйте гарячій їжі охолонути перш, ніж покладете її в холодильник. Гарячі продукти змусять працювати холодильник інтенсивніше, а виходить, збільшать витрату електроенергії.

13. Використовуйте на кухні енергозберігаючі лампочки. Це дозволить зменшити щомісячні витрати на оплату електроенергії.

14. Якщо у вас велика сім’я, придбайте посудомийну машину. Користуючись нею, ви зекономите в середньому до 12.000 літрів води щороку.

15. Купуйте обладнання лише найвищих класів енергетичної ефективності. (Відповідно до європейського маркування, енергоефективність позначається класами від А до G, де клас А означає найвищу енергоефективність, а G — найнижчу).

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: