Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Маленький "ставок" на балконі заспокоїть нерви та зволожить повітря у спекотний день

Маленький "ставок" на балконі заспокоїть нерви та зволожить повітря у спекотний день


Маленький "ставок" на балконі заспокоїть нерви та зволожить повітря у спекотний день

Як чудово сидіти теплим літнім вечором на березі ставка, навколо природа, квіти. Але, що робити, коли немає часу та можливостей виїхати з міста?

Залишається облаштувати місце для відпочинку у себе в квартирі. А для цього чудово підійде балкон. Потрібно тільки облаштувати його, відповідно до наших бажань.

Якщо балкон за площею великий, то крім рослин у горщиках, можна створити й "міні-ставок". Адже вода не тільки заспокоює і прибирає негативну енергетику, але й воложить повітря у спекотний день.

Насамперед, потрібно визначити для нього місце. Це має бути досить сонячна, але не занадто пекуча частина балкона, щоб рослинам було комфортно.

Для балкона найкраще використовувати пластикові або керамічні водонепроникні контейнери або великі горщики для квітів. Можна також використати попередньо підготовлену дерев'яну діжку.

У першу чергу потрібно зробити основу для рослин. На дно ємкості додайте пісок, змішаний з галькою, приблизно 10-15 см. Потім покладіть кілька каменів різної висоти, але покладіть їх так, щоб була можливість поставити на них горщики з рослинами. А перед тим, як посадити рослини, у горщики додайте кілька рівних по площі горщика шматочків старої панчохи й закладіть зверху камінчиками. Так ви захистите ґрунт у горщиках від вимивання. Виставте рослини в горщиках у приготовлені ємкості під них і засипте порожнечі керамзитом або гравієм, а потім залийте водою.

Рослини потрібно підбирати залежно від розміру контейнера й рівня води. Туди можна посадити латаття, очерет, рогоз, стрелолист, турчу, іриси, хвощ.

Якщо ж є можливість використати під ставок діжку, то потрібно усередину неї прикріпити водонепроникний і міцний матеріал, а потім обрізати краї, щоб не заважали. Це може бути щільна поліетиленова плівка або мішок. А воду потрібно наливати так, щоб вона не діставала до місць з'єднання плівки з ємкістю. Такий ставок буде прикрасою не тільки балкона, його також можна розмістити й у саду.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: