Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Рецепт "Мідальйонів" від Адама Сковородки

Рецепт "Мідальйонів" від Адама Сковородки


Рецепт "Мідальйонів" від Адама Сковородки
Відомий блогер Адам Сковородка, трохи відірвавшись від домашніх справ, та фесбучних баталій, поділився з нами рецептом страви, яку він готує на великі свята, та коли на нього жінка дуже зла.

Каже, що скуштувавши ці "мідальйони", жінка відразу добрішає, а гості біжуть за добавкою.

Далі, як готувати "Мідальйони" розповідає сам пан Адам.

Процес приготування мідальйонів начинаєси з вибору мняса. В селі гейби це не така й проблєма, но є нюанси.

Троха вкусніше і мнягше телячі мідальйони. Но! Різати теля заради пару кусків мняса нійєден канєшно не буде, тому легче договоритиси з свиньов. Ну це в ідєалі. А єслі берете заморожений кусок мняса – саме главне правило: воно муси розмерзнутси природнім путьом, без всяких там мікроволновок чи замочування в теплій воді.

Обізатєльно при виборі кавалка мняса тра порахувати кіко людей ті мідальйони має їсти – розрахунок повинен бути як мінімум двісті грам на женьшіну і триста – на особь мужского пола. Ну, а потім сміливо множите то на два, бо добавки таки захочуть.

Промили файно кавалок мняса, зачистили від пльонок-жил і начинайте нарізати: форма пока не важлива, но товщина повинна бути не меньчє півтора сантиметра. Ну і канєшно різати тра поперек волокон, шоп потім не скрутилоси під час приготування.

Накавальцоване мнясо тра замаринувати: сіль, перчик і трохи натуральної кислоти ввідє лимонного або іньчого соку.

Чистими руками (то для мущін я нагадую) файно промняцкати приправлене мнясо і полити олійки. Єслі рішили повишмалюватиси і залити оливковов – то тіки не першого віджиму, бо воно не для жарки, а для салатів. Но мені смашніша звичайна домашня соняшникова.

Всьо, лишіть трохи мнясо в спокої і відкривайте вино. Можете стакан-другий хильнути, но не увлікайтеси.

За мінут дваціть до початку основного процесу перетворення сирого куска мняса в мідальйон, включіть духовку, шоп потім можна було сказати шо рознесло від «одного» стакана вина через те, шо просто було душно на кухні.

Перед жарінням тра ще троха погратиси: взяти кулінарну нитку, або змотати більч-меньч плотну смужку з фольги (прімєрно в два рази тоньшу чим сам кавалок мняса) і обвязати промариноване мнясо, сформувавши шото кругле.

Ставим на вогонь пательню і розігріваєм. Грієм харашо, шоп олійка зашкварчала.

Під час прогрівання мона кинути зубочок чосноку чищеного (це тоже для мущін уточняю), но після того як він зарумянивси – чоснок вітягаєм, бо згорівший він опше не вкусний. Після цего кладем мнясо нарешті жаритиси.

Тутки тоже є пару нюансів: по-перше, єслі у вас багато кавалків - не намагайтеси пожарити всі сразу, ставлячи тісненько один коло одного – луччє в два заходи; по-друге – поклали і не трогаєте дві-три мінути, бо муси образуватиси корочка, яка закриє соки всередині; і по-третє – не надо вод щас вот пити черговий стакан вина чи йти на перекур, рано щи.

Через дві-три мінути мнясо перевертаєте, шоп файна корочка зробиласи і з другої сторони.

Коли мнясо зажарилоси з обох сторін – дістаєте з пательні і перекладаєте на протвінь, який луччє застелити бумагов (не газетнов і не А4, а кулінарнов для випічки – тож для мущін розказую). І теперечки цей протвінь з мнясом у духовку на пітнаціть-дваціть мінут, може і меньчє – далі розкажу як оприділити.

Всьо, тепер можите і хряпнути вина і покурити. Но не довго, бо щи тра соус забадяжити.

Перекуривши, ви повертаєтиси на кухню і автоматично начинаєте наспівувати пісню славетного буковинського соловейка Іво Бобула про духмяні липи, бо реально вже фист файно пахне.

Єслі пройшло вже десіть мінут, а ви мнясо не грубо нарубали, то візьміть кухонний градусник (для мущін – можна і зубочистку) і втикніть в мнясо посередині – має бути не меньчє 53-55 градусів (для мущін – єслі сок вже не витікає, то доставайте з духовки).

Для соуса саме главне двє вещі: нідайбог вимити пательню, в йкій жарилоси і не випити всьо вино. В пательні лишилиси соки від жаріння мняса, розігрівайте і вливайте винця, най випаровуєси алкоголь (для мущін – нє, стояти над пательньов і вдихати не тра, вспієте ще).

Якшо соуса получаєси маловато, долийте троха бульйону (мущіни, це не означає покришити галінубланку, луччє влийте троха теплої водички). Якшо хочите май густий – посипте крохмалю, але троха. Ну і добавляйте спеції, йкі любите: погостріше, покисліше, посолодше – як себі забажаєте.

За цей час, поки ви робили соус, мнясо трохи віддихнуло і можна подавати. Да, це важно – мнясо муси пару мінут після духовки просто постояти.

Ну всьо, беріть миску, вікладайте мнясо, поливайте соусом і впірьод.

А! Мущіни! не забудьте фольгу зняти з мідальйонів перед тим як на миску класти ))

Смачного!

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: