Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Кілька порад, які допожуть отримати гарний врожай огірків у теплиці

Кілька порад, які допожуть отримати гарний врожай огірків у теплиці


Кілька порад, які допожуть отримати гарний врожай огірків у теплиці

При правильному догляді, у теплиці в першу чергу на дорослій рослині видаляють жовте листя і пагони, що відплодоносили. Здорове зелене листя не чіпають - воно годує кожний плід, що наливається під ним.

Треба звернути увагу на те, що - холодна вода провокує кореневі гнилі. Тому поливають огірки 25-градусною водою в другій половині дня. У спеку - щодня, при помірній температурі - 2-3 рази на тиждень. Огірок любить дощування по листях. Листя при цьому має бути чистим, без ознак захворювань.

Раз на тиждень із поливом сполучають рідкі підживлення. Використовують комплексні добрива - кеміру, нітроамофоску, растворин. Кожній рослині покладається від 0,5 до 3 л розчину залежно від віку.

Якщо надовго встановилася похмура та холодна погода, якщо огірки все-таки захворіли кореневою гниллю, їх обприскують сечовиною, кемірою люкс (20 г на 10 л води), намагаючись потрапляти на нижню частину листа. Тут знаходяться устячка, через які й проникають живильні речовини. Саме такі некореневі підживлення - швидка допомога для ослаблених і хворих рослин, чиї корені не можуть активно поглинати живлення із ґрунту. Проти кореневої гнилі 2 рази на місяць під кожну рослину ллють 0,5 л яскраво-рожевого розчину марганцівки.

Рихлять ґрунт під огірком обережно на глибину 2-3 см і тільки в перший місяць після посадки або сходів. Пізніше, щоб ґрунт дихав, роблять 2-3 проколи вилами навколо рослини і підсипають свіжу родючу землю.

Огірки гірчать, якщо дуже спекотно або, навпаки, холодно, якщо вони пережили різкі перепади температури, якщо ґрунт сухий, якщо мінеральне живлення не збалансоване. Тобто будь-який стрес провокує вироблення захисної речовини, що і надає гіркоти зеленцям. Щоб цього не було, намагайтеся вберегти огірки від стресу.

Плоди у вигляді гачків або груш виходять, якщо рослинам не вистачає калію. Гострими донизу, товстими біля плодоніжки вони виростають при нестачі азоту. Хочете гарних форм, підживіть ліани азотними та калійними добривами.

Збирайте огірки не рідше, ніж через день, тоді стануть швидше наливатися зав'язі, що підростають. Якщо перерослі плоди довго залишаються на гілках, це різко знижує врожай.

Для того щоб збільшити кількість жіночих квіток на огірках під час цвітіння проміжки між поливом скорочують. Якщо на рослинах багато чоловічих квітів, то рекомендується з окільцювати, трохи ушкодивши на глибину 0,5-1 мм гострим ножем стебло в районі над першою парою справжнього листя.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: