Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Як позбутися подвійного підборіддя. Прості вправи на кожен день

Як позбутися подвійного підборіддя. Прості вправи на кожен день


Подвійне підборіддя нікого не прикрашає. Вік, неправильне харчування, зайва вага, сутулість і звичка спати на високих подушках - ці фактори можуть стати причиною появи складок в нижній частині обличчя.

Підборіддя може виглядати млявим або провислим через жир, який у ньому накопичився. На щастя, є рішення, яке не пов’язане з жодними операціями та робить підборіддя здоровим, красивим і пристойним. Якщо у вас зайва вага, скиньте кілька кілограмів або спробуйте деякі вправи для зміцнення м’язів шиї та обличчя. Нижче ми розкажемо вам про методи усунення подвійного підборіддя.

Натискання язиком

По-перше, сядьте, повністю випростайте спину й опустіть плечі, а потім розтягніть шию (поверніть голову вгору, ніби намагаєтеся дивитися на стелю). У цьому положенні торкніться язиком верху рота й нахиліть голову (намагаючись торкнутися підборіддям грудної клітини).

Робіть це, зберігаючи при цьому язик притиснутим до верху рота. Розслабте язик і поверніться у вихідне положення. Виконуйте 20 повторень цієї вправи щодня.

Надування губ

Цю вправу можна виконувати сидячи або стоячи. Витягніть губи, наскільки це можливо (надуйте губи та втягніть шию). Потім, все ще з натягнутими м’язами шиї, нахиліть голову, щоб торкнутися підборіддям грудної клітини.

Робіть цю вправу, не вигинаючи спину і не знизуючи плечима. Поверніться в початкове положення. Робіть близько 20 повторень щодня.

“O”

Так само, як і з попередніми вправами, цю вправу також треба виконувати з прямою спиною і розслабленими плечима. Витягніть шию назад і стисніть губи, щоб сформувати “O”.

Тримайте губи в цьому положенні, розтягуючи шию протягом приблизно 20 секунд. Поверніться у вихідне положення і робіть 10 повторень цієї вправи щодня.

"Поцілуйте" стелю

Цього разу треба встати й повністю розслабити плечі. У цьому положенні розтягніть шию (повертаючи голову, щоб подивитися на стелю).

Тепер стисніть губи, ніби намагаєтеся поцілувати стелю. Спробуйте розтягнути губи, наскільки це можливо, відчуваючи, як працюють м’язи шиї і підборіддя. Намагайтеся утримувати губи в цьому положенні протягом не менше 5 секунд, потім поверніться у вихідне положення. Робіть 15 повторень цієї вправи щодня.

Обертання шиї

Обертання шиї можна робити сидячи або стоячи. Спробуйте випрямити хребет якомога більше, а потім рухайте підборіддям від одного плеча до іншого. Зробіть півколо при переході від одного плеча до іншого. Плечі мають бути розслаблені весь час. Виконуйте 10 повторень щодня.

Вбік

Цю вправу слід виконувати так: сидячи на підлозі, покладіть одну руку на підлогу як опору на відстані 15 см від стегна. Тепер покладіть ліву руку на голову, покладіть праве вухо на плече, натискаючи злегка рукою. Затримайтеся в цьому положенні на 10 секунд, а потім перейдіть на інший бік. Виконуйте 3 повторення щодня.

Гра з голосними

Встаньте, випростайте спину, почніть проговорювати голосні повільно й чітко з широко відкритим ротом. Цю вправу слід повторювати якомога частіше.

КОМЕНТАРІ (1)
Vikulya1995 11 червня 2019 06:11
Если у вас на работе или дома заблокирова&#
1085; доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете
Используйте тор браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивае&#
1090; анонимность.


[url=https://tor-browser-vpn.ru/]скачат
00; тор браузер windows[/url]

https://tor-browser-vpn.ru/
Цитировать          1
Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: