Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Де найлегше заразитися COVID-19. Лікарка назвала найнебезпечніші місця

Де найлегше заразитися COVID-19. Лікарка назвала найнебезпечніші місця


Де найлегше заразитися COVID-19. Лікарка назвала найнебезпечніші місця

Лікар-кардіолог, доктор медичних наук та професор Катерина Амосова повідомила, що найбільша небезпека заразитися коронавірусом COVID-19 є в закритих приміщеннях, зокрема, в барах, в ресторанах та у спортзалах.

На вулиці набагато безпечніше, ніж в приміщеннях, оскільки бізнес та держава не витратили час, щоб поліпшити вентиляцію, розповіла медик в інтерв'ю "Главреду".Співрозмовниця зазначила, що у ресторанах небезпечно, оскільки там люди значну частину часу знаходяться без масок.

"З позиції небезпеки зараження (коронавірусом – Ред.), найнебезпечніші – це закриті приміщення з поганою вентиляцією, високою щільністю людей, які голосно розмовляють, глибоко дихають та без масок", – сказала експерт.

За словами Амосової, вона вважає досить небезпечними й спортзали, оскільки доведено, що COVID-19 передається не лише крапельним, але й аерозольно-повітряним шляхом – маленькі частинки вірусу висять у повітрі.

"...коли людина з силою вдихає та видихає повітря, як під час фізичного навантаження, співі чи крику, то кількість вірусу, який потрапляє в навколишнє середовище, значно більше, і воно може поширюватися на великі відстані...", – зазначила лікар.

Професор підкреслила, що вважає бари небезпечним місцем, оскільки там люди не дотримуються дистанції та підвищують голос.

"...Ще одне небезпечне місце – це бари, де люди близько набиваються одне до одного і, під дією алкоголю, голосно спілкуються й кричать. На жаль, до групи ризику потрапляють і церкви...", – поділилася експерт.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: