Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Коли повернемося до нормального життя. Вчені спрогнозували, коли закінчиться пандемія коронавірусу

Коли повернемося до нормального життя. Вчені спрогнозували, коли закінчиться пандемія коронавірусу


Коли повернемося до нормального життя. Вчені спрогнозували, коли закінчиться пандемія коронавірусу

Виробники вакцини від COVID-19 переконані, що через появу щеплень пандемія піде на спад влітку 2021 і світ повернеться до нормального життя до зими наступного року.

Професор Угур Сахін, співзасновник компанії BioNTech, одного з розробників найефективнішої вакцини від COVID-19, заявив, що ця зима все ще буде важкою, оскільки поки що вакцина не матиме великого впливу на кількість заражень, повідомляє BBC.Втім, науковець зазначив, що навіть у разі нижчої за очікувану ефективність вакцини, у тривалій перспективі вона значно знизить темпи поширення пандемії.

"Я впевнений, що передача вірусу між людьми зменшиться за допомогою високоефективної вакцини – можливо, не на 90%, а на 50% – але ми не повинні забувати, що навіть це може призвести до різкого зменшення поширення пандемії", зауважив Сахін.

Головним завданням виробників вакцини наразі є забезпечення поставок препаратів в максимально стислі терміни. Зокрема, у BioNTech сподіваються виконати підписаний з Європейською комісією контракт на 300 мільйонів доз до квітня 2021. А далі, на думку професора Сахіна, свою справу зробить літній спад епідеміологічної небезпеки.

"Літо допоможе нам завдяки спаду темпів поширення захворювання, а отже, до осені/зими 2021 і нового епідемічного сезону світ буде забезпечений значною кількістю щеплень від COVID-19", – додав науковець.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: