Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Скільки треба ходити, щоби позбутися живота

Скільки треба ходити, щоби позбутися живота


Скільки треба ходити, щоби позбутися живота

На думку експертів, найкраще спалювати вісцеральний жир за допомогою вправ. Хоча дієта є частиною "рівняння", дослідники виявили, що вправи відіграють ключову роль у скороченні кількості жиру на животі.

Дослідження, опубліковане в 2005 році в Журналі прикладної фізіології, продемонструвало, що вправи є ключем до втрати жиру на животі.У дослідженні взяли участь 175 осіб. Всі вони не тренувалися і всі мали надлишкову вагу.

Їх помістили в одну з чотирьох груп: група, яка не займалася вправами; та три групи, кожна з яких виконувала свою одну вправу.

Через всього шість місяців спостерігали відмінності в кількості жиру на животі. Учасники групи, які не виконували вправи, набрали більше жиру на животі. Учасники інших груп змогли позбутися жиру.

Для зменшення кількості жиру на животі найбільше підходить помірні вправи.

Вчені виявили, що 30-хвилинної швидкої ходьби шість днів на тиждень було достатньо, щоб запобігти подальшому накопиченню жиру на животі.

Інше дослідження показало, що однієї дієти недостатньо для зменшення вісцерального жиру.

У дослідженні взяли участь 33 літні жінки, які страждають ожирінням і діабетом 2 типу.

Були розглянуті два способи схуднути: низькокалорійна дієта; низькокалорійна дієта плюс ходьба по 50 хвилин три рази на тиждень. Дослідження тривало 13 тижнів.

Зрештою, виявилося, що низькокалорійна дієта не допомагає позбутися від жиру на животі. Але дієта плюс вправи (ходьба) зробили свою справу.

Але не забувати й про силові тренування, таких як підняття важких предметів, - попереджає John Hopkins Medicine.

Також рекомендується обмежити споживання жирів.

Змініть своє щоденне меню, щоб їсти більше свіжих фруктів і овочів, рибних або овочевих білків і цільнозернових продуктів. Використовуйте методи приготування з низьким вмістом жиру: запікайте замість смаження.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: