Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Чому часто прибирати зовсім не корисно

Чому часто прибирати зовсім не корисно


Чому часто прибирати зовсім не корисно

Більшість українців постійно пильнує за бездоганним зовнішнім виглядом житла “а як хтось в гості прийде?” І саме такі клопоти найчастіше лягають на жіночі плечі. Але ми маємо чудову новину — не прибирати можна і навіть іноді треба!

Виявляється, деякими моментами важкого щоденного прибирання можна знехтувати, мало того, занадто ретельне прибирання може бути небезпечним для здоров’я.Намагаючись видраяти будинок до блиску, ви не тільки витрачаєте сили, а й шкодите здоров’ю його мешканців. Діти — найперші в групі ризику. Певна кількість мікроорганізмів необхідна, щоб формувався імунітет. Та й діагноз «алергія» у всьому світі почали частіше ставити після того, як у наше життя увійшло безліч засобів побутової хімії.

Не скрізь варто використовувати мийний засіб. Перевірте, чи не містить побутова хімія у вашому домі триклозан. У ряді країн він заборонений: є ризик виникнення гормональних порушень і алергії.

Ми так звикли вважати унітаз найбруднішим предметом в помешканні. Насправді це не так, його досить мити дезінфікуючим засобом тільки раз на тиждень. Заощаджений час краще витратити на те, щоб протерти ручки кухонних кранів: на них мікробів в 44 рази більше.

Якщо ви постійно вимиваєте квартиру і посуд, можете заробити контактний дерматит. Подразнення шкіри — це реакція на воду та хімічні речовини зі складу мийних засобів. Тож заради здоров’я можна трохи полінуватися.

Рідше робіть те, що вимагає серйозного фізичного навантаження

Незручні пози, які доводиться приймати, намагаючись прибрати у важкодоступних місцях, — фактор ризику для тих, у кого вже є проблеми з тиском. Особливо це стосується домашніх справ, при яких кров приливає до голови.

Миєте підлоги руками, повзаючи на колінах? Залишайте цю шкідливу звичку. Вона може привести до проблем з суглобами. Не дарма колись бурсит, тобто запалення суглобової сумки, так і називали — «коліно покоївки».

Відмовитися від миття підлоги вручну можуть і ті, у кого є проблеми із зором. За короткозорості лікарі не рекомендують навантаження, при яких треба нахилятися. Бо так можна заробити досить серйозні наслідки, аж до відшарування сітківки.

А ще, певні речі шкідливо прасувати

Найперша суперечка — прасування дитячих речей. Молоді матусі — ми дбаємо за ваш спокій та відпочинок, тому скажемо, що не обов’язково прасувати усі дитячі речі. Пеленки та повзуни для новонародженого малюка — так, звісно і без сумнівів, адже пара на високій температурі вбиває хворобливі бактерії. Але старші діти не обов’язково вимагають ідеально випрасуваного одягу.

Далі — прасування постільної білизни. Істинні фанатки порядку й перфекціоністки мусять встигати й це, але вчені стверджують, що таке прасування не обов’язкове. Чому? За високої температури змінюється структура тканини, вона пропускає менше повітря і нам стає важче виспатися.

Закінчимо рушниками — досконалі господині прасують і їх. Облиште: так останні не можуть поглинути достатньо вологи після впливу гарячої пари. І відмовтеся від кондиціонера — він покриває тканину невидимою плівкою, яка теж відштовхує вологу.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: