Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Якими будуть тарифи на комуналку в 2022 році. У Мінекономіки зробили несподіваний прогноз

Якими будуть тарифи на комуналку в 2022 році. У Мінекономіки зробили несподіваний прогноз


Якими будуть тарифи на комуналку в 2022 році. У Мінекономіки зробили несподіваний прогноз

Міністерство економіки спрогнозувало зміну тарифів на комунальні послуги у 2022 році.

Про це йдеться на сайті відомства.Зазначається, що раніше було опубліковано консенсус-прогноз, в якому експерти прогнозували значне підвищення вартості комунальних послуг. Однак у міністерстві вважають, що в реальному житті він може не справдитися.

При цьому в Мінекономіки нагадали, що згідно з офіційним прогнозом уряду щодо динаміки цін на 2022 рік деякі комунальні послуги подорожчають.

"Так, очікуємо, що зростання ціни на опалення буде на рівні 6%, на воду - 11%, на електроенергію 0%, на газ на 13%. Допустимий коридор ± 3%", - йдеться в повідомленні.

При цьому в Мінекономіки підкреслили, що ключовий пріоритет уряду - стримати зростання цін на житлово-комунальні послуги для населення.

"Будуть вжиті заходи, щоб залишити зростання тарифів у мінімальній динаміці", - запевнила прес-служба відомства.

Нагадаємо, згідно з консенсус-прогнозом Міністерства економіки, засновану на думках опитаних експертів галузі, в Україні в 2022 році тарифи на газ зростуть на 20%, на електроенергію - на 17,5%, на опалення і гарячу воду - на 16%.

Для побутових споживачів в Україні з 1 травня 2021 року до 30 Квітня 2022 року діє річна пропозиція ціни на газ від 7,96 до 13,5 грн за кубометр, а для підприємств теплокомуненерго "Нафтогаз" пропонує трирічні контракти за ціною 7,42 грн за кубометр на перший рік.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), попередньо схвалила підвищення тарифу на розподіл газу з 1 січня.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: