Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Кілька порад, як зберегти часник до весни

Кілька порад, як зберегти часник до весни


Кілька порад, як зберегти часник до весни

Оптимальна температура для зберігання часнику знаходиться в межах +16 °С. Така температура може бути біля балконних дверей або на неутепленому підвіконні. Багато садівників часто припускаються помилки, зберігаючи часник у холодильнику. Але там часник набирає вологу і може загнити або покритися цвіллю.Перед зберіганням часник потрібно висушити. Його луски мають бути такими ж сухими, як папір. Якщо головки м'які, значить, вони пересушені і будуть погано зберігатися. Часник повинен бути свіжим і твердим. Не купуйте часник на зберігання з холодної секції магазинів.

А от заморожувати часник не рекомендується, тому що в нього змінюються структура і смак. Замість цього часник необхідно зберігати в добре провітрюваному приміщенні. Так він буде лежати особливо довго. Дуже добре, якщо головки будуть лежати в темній і сухій ємкості. Однак целофанові пакети й герметичні контейнери для часнику під забороною, тому що такі ємкості викликають проростання зубків.

Деякі садівники зберігають часник у землі. Тобто закопують головки на городі і заготовлюють часник у міру потреби в зимові відлиги. Але це не найкращий варіант, тому що найчастіше ґрунт промерзає, і смак часнику псується.

Кухонна шафка підійде для зберігання набагато краще, ніж городня грядка. Цілі головки часнику можна використовувати і через вісім тижнів, а от якщо головку почистити, то з'їсти її потрібно як можна швидше.

Молодий часник зберігають по-іншому. Його відразу після викопки кладуть у холодильник. У молодого часнику більш м'який смак і його не треба просушувати. У холодильнику він лежить усього пару тижнів.

До речі:
Якщо часник натерти або нарізати, то його досить довго можна зберігати в щільно закритій ємкості.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: