Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Кілька порад щодо інтер’єру передпокою

Кілька порад щодо інтер’єру передпокою


Кілька порад щодо інтер’єру передпокою

Найщасливіші люди ті, які з жалем залишають свій будинок і радісно в нього повертаються.

Покидаючи будинок та повертаючись у нього, не можливо оминути приміщення, яке за наших погодних умов просто необхідне. Щоби холодний вітер та бруд з вулиці не відразу проникав у спальню, вітальню та кухню, в нас є передпокій.Перш ніж ми захочемо робити ремонт у передпокої, треба вималювати у своїй голові кінцевий результат і зрозуміти, як він співвідноситься з яким-небудь обраним стилем. Хоча, найчастіше виникає перша думка «потрібна шафа і побільше». Ще пуф, крісло, лава…

1. Шафу краще обрати з дзеркальними дверцятами - вона не буде «з’їдати» простір. Але в шафу мокре пальто не повісиш, тому необхідно мати відкриту вішалку.

2. Плитка біля порога - чудовий вибір для передпокою. Непогано зробити її з підігрівом, це буде актуально в холодну пору року і допоможе швидше висушити вологе взуття.

3. Варто уникати точкового освітлення. Нехай буде люстра, але вона не повинна бути самотньою: камерні підсвічування, плафонне освітлення, балки, що світяться, торшер - все це створить єдину світлову картину.

4. Шпалери можна наклеїти досить темні або, навпаки, кольорові - ті, які для кімнати здаються занадто насиченими.

5. Глянсова натяжна стеля - оптимальне рішення для передпокою. Вона візуально збільшує висоту, створює деякий дзеркальний ефект.

6. В інтер'єрі передпокою можна сміливо використовувати такі елементи як арки, колони та полички над ними, прикрашені вазами, квітами, іншими предметами декору.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: