Регистрация    Увійти
Авторизація
» » 5 кімнатних рослин, які допоможуть зняти стрес дома та в офісі

5 кімнатних рослин, які допоможуть зняти стрес дома та в офісі


5 кімнатних рослин, які допоможуть зняти стрес дома та в офісі

Фахівці з Італії назвали ТОП-5 кімнатних рослин, які найкраще допомагають знижувати стрес.

За словами експертів, ефект від використання названих ними рослин, проявляється не тільки вдома, але і в офісі.Першою рослиною в списку найбільш ефективних при боротьбі зі стресом називають спатифілум, здатний справити помітний вплив на емоційний стан людей, які знаходяться поруч. Ця рослина є одним з небагатьох представників флори, які активно поглинають з повітря шкідливі домішки, роблячи навколишнє середовище помітно чистішим. Крім того, спатифілум відмінно справляється з функцією регулювання вологості у приміщенні, тим самим істотно знижуючи ризик виникнення респіраторних захворювань.

Ще одна рослина, яка допоможе в боротьбі зі стресовими ситуаціями - жасмин. Його аромат чудово справляється зі завданням заспокоєння та зняття стресу, підживлює позитивною енергією, покращує стосунки між людьми.

Досить корисним вважається також і кімнатний бамбук. Секрет успіху цієї рослини, на думку фахівців, криється у тому, що вона являє відразу п’ять елементів: воду, метал, вогонь, землю і деревину. Якщо вірити давньокитайським ученням, це дуже ефективне поєднання.

А ось розмарин допомагає не тільки очистити повітря від токсинів та інших шкідливих суспензій, але ще й поліпшити настрій, підвищити якість сну або навіть зняти втому.

Ще одне класичне вирішення очищення повітря – орхідея. Вона допомагає заспокоїтися і прояснити свідомість, тому її експерти рекомендують тримати у помешкані перш за все.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: