Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Невибаглива Юка прикрасить інтер’єр у квартирі та офісі

Невибаглива Юка прикрасить інтер’єр у квартирі та офісі


Невибаглива Юка прикрасить інтер’єр у квартирі та офісі

Юка - чагарник або невелика деревоподібна рослина з вічнозеленим жорстким листям.

Багато квіткарів-початківців плутають її з пальмою, однак це не так.Розміри юки залежно від віку та умов сягають від 50 см до 2 м у висоту. Листя досягає від 30 см до 1 м у довжину, щільне, пряме, витягнуте, гостре, зібране у розетку. У будинку юка майже ніколи не цвіте, але в природних умовах має вертикальні суцвіття-кисті кремово-білих дзвіночків. Строк життя юки в будинку у горщику приблизно 15 років.

Якщо ви вирішили виростити юку вдома, то почніть із підготовки умов для цієї домашньої рослини. Юка любить яскраве сонце, тому постарайтеся забезпечити їй місце на південному боці вашої квартири. Ґрунт для юки приготувати легко - це суміш парникової землі, садової землі та річкового піску.

Пересадіть юку відразу після покупки, особливо, якщо горщик не занадто стійкий або рослина вирощувалася у чистому торфі. Потім пересаджуйте юку кожні 2-4 роки залежно від темпу зростання.

Підживлювати її потрібно з травня до вересня, кожних 15 днів, для цього вам підійде добриво для кімнатних рослин.

Поливати рослину потрібно влітку кожні 5-7 днів, причому, субстрат повинен висохнути на 5-6 см, а взимку - кожні 10-12 днів. Хоча юка добре адаптується до вологості житлових приміщень, щотижневий душ їй піде на користь, освіжить і очистить листя від пилу.

Взимку юку можна винести у більш прохолодне приміщення. Наприклад, на веранду, тому що вона любить проводити зиму при температурі приблизно 10 °С. А влітку поставте юку на балконі, вона стане ще міцнішою.

Якщо ви хочете розмножити юку самостійно, то робіть це навесні бічними пагонами у тепличці при 25 °С. Розмножити юку можна і живцюванням, але процес цей значно складніший.

Деякі сорти юки дуже декоративні та здатні бути справжньою прикрасою інтер'єру вашого будинку.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: