Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Кеди, іграшки та сумки. Незвичні речі, які можна прати в пральній машинці

Кеди, іграшки та сумки. Незвичні речі, які можна прати в пральній машинці


Кеди, іграшки та сумки. Незвичні речі, які можна прати в пральній машинці

Давно пройшли ті часи, коли речі прали вручну, а полоскали в річці. Зараз із цим справляється пральна машина. Їй під силу очистити й просушити будь-який одяг.

Але що якщо піти далі й завантажити в машинку ще й побутові речі, упорається?Спортивне екіпірування та сумки
Забруднюється не тільки спортивна форма, але й допоміжні аксесуари. Позбавити їх від бруду й поту допоможе делікатний режим і рідкий пральний порошок. Важливо, щоб ці речі під час прання перебували в спеціальному сітчастому мішку.

М’які й пластмасові іграшки
Усунемо бактерії з улюблених іграшок дитини. Без побоювання можна прати вироби, зроблені із синтетичної вати, силікону або пластмаси.

Чоботи з овчини й кеди
Маючи пральну машинку, ви перестанете уважати уггі непрактичним або взуттям на один сезон. Перед пранням з кедів потрібно вийняти шнурки й покласти взуття в мішечок. Тому що вони невеликі за обсягом, у барабан разом з ними краще класти непотрібні рушники.

Душові фіранки й мочалки
Те, що перебуває в обителі чистоти, у першу чергу повинно бути чистим. Усі ці речі краще прати з рушниками, щоб барабан не був порожнім, у стандартному режимі.

Килимки для йоги й ванної
Чому б їх теж не очистити, вони ж постійно під ногами. Головне правило: прати в прохолодній воді в делікатному режимі без мийних засобів.

Шкіряні й продуктові сумки
Ні, шкіра не потріскається й не втратить колір. Нічого не трапиться й із тканинними й вініловими виробами, якщо прати їх при невисокій температурі й у делікатному режимі.

Лежаки для тварин і повідці
Перед пранням ліжко вихованця потрібно пропилососити, а нейлонові нашийники покласти в сітчастий чохол.

Килимок для мишки й кнопки
Наша б воля, ми б цілий ноутбук випрали. Але цього робити не можна. Тоді обійдемося речами, які найбільше збирають бруд і пили. Усе очиститься в теплій воді в стандартному режимі.

Бейсболки й аксесуари для волосся
Прикраси для волосся - дуже ніжні речі, їх потрібно прати при найнижчій температурі, у мішку й у щадному режимі. З бейсболками справи йдуть простіше. Їм підійде й стандартний режим. Єдине виключення - ті, що містять усередині картон. Такі вироби не потрібно прати взагалі.

Кухонні приналежності
Від засмальцованості прихватки врятує стандартний режим пральної машинки. Туди ж у барабан можна кинути й силіконові підставки, усе відпереться.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: