Регистрация    Увійти
Авторизація
» » 10 кольорових схем, які зроблять вашу кімнату більше

10 кольорових схем, які зроблять вашу кімнату більше


10 кольорових схем, які зроблять вашу кімнату більше

На жаль ми не можемо пересувати стіни силою думки. Але ми можемо створити оптичну ілюзію, яка збільшить простір навіть невеликого приміщення.

Пропонуємо вашій увазі кілька кольорових схем, використовуючи які можна візуально збільшити навіть найменшу кімнатку.1. Кольорова підлога в світлій кімнаті розсуне стіни та зробить її візуально вищою і ширшою.

2. Якщо зробити яскравим і насиченим не тільки колір підлоги, але і стелі, це створить ефект широкого приміщення, але зробить кімнату нижчою.

3. Задня стіна й підлога, пофарбовані в один колір, додадуть більше повітря.

4. Стеля і задня стіна одного відтінку також зроблять кімнату широкою, але зменшать її глибину.

5. Розсунути бічні стіни можна ще і шляхом зменшення глибини кімнати, для цього треба виділити кольором тільки далеку стіну. І навпаки, зменшити ширину і збільшити глибину можна, якщо пофарбувати бічні стіни.

6. Якщо проблема в низьких стелях, допоможуть кольорові бічні й далекі стіни. Вони візуально зменшують глибину і ширину кімнати на користь висоти.

7. Візуально збільшити простір можна не лише за допомогою кольору, але і за допомогою малюнка. Щоб кімната стала просторішою, використовуйте світлі шпалери з дрібними візерунками.

8. Буває, що в кімнаті занадто високі стелі. Горизонтальні смуги зроблять кімнату нижчою і трохи приховають глибину.

9. Вертикальні смуги, навпаки, піднімуть низьку стелю.

10. Якщо необхідно зробити кімнату ширшою і зменшити її глибину, то домогтися потрібного ефекту допоможуть горизонтальні смуги на підлозі.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: