Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Як видалити цвіль із пральної машини. Використовуємо лише натуральні засоби

Як видалити цвіль із пральної машини. Використовуємо лише натуральні засоби


Як видалити цвіль із пральної машини. Використовуємо лише натуральні засоби

Для того, щоб очистити свою пральну машину від цвілі або запобігти її появі в майбутньому, бажано використовувати цю домашню суміш хоча б один раз на два тижні, а ще ретельно висушувати гумовий ущільнювач.

Цвіль - це грибок, який з'являється, як правило, у вологих і темних місцях. Є кілька типів такого грибка, і часто він буває непомітний для людського ока.Незважаючи на те, що грибок поширюється у вологому середовищі, ті види, що являють собою, власне, цвіль, можуть «вижити» і в умовах екстремальної сухості, просто не будуть розмножуватися (але не загинуть).

Вони будуть накопичуватися на зовнішній частині пральної машини, знизу, з боків і особливо в кутах. Крім цього цвіль може потрапити усередину барабана. При цьому є висока ймовірність того, що цвіль «заразить» собою одяг, а це приведе до появи неприємного запаху або навіть наявності інфекцій.

У пральній машині цвіль з'являється «завдяки» воді й милу. Суміш цих інгредієнтів у комбінації з вологістю усередині електричного приладу сприяють створенню ідеального середовища для появи цвілі.

Розпізнати її дуже легко, адже вона має характерний темно-зелений колір і грузлу текстуру.

Безумовно, сьогодні в кожному домогосподарстві є велика кількість усіляких засобів, що чистять. Правда, до їхнього складу входять хімічні компоненти, які можуть нашкодити нашому здоров'ю, викликавши різні захворювання, і зіпсувати пральну машину.

Для очищення пральної машини (як зовні, так і зсередини) і видалення цвілі ми можемо вдатися до наступного домашнього засобу.

1/4 чашки лимонного соку, 3 літри води, 1 чашка перекису водню, ємність із розпилювачем.

Налийте всі інгредієнти в одну ємність і перемішайте. Перелийте суміш, що вийшла, у флакон з розпилювачем і струсніть (попередньо переконавшись, що кришка щільно закрита).

Надягніть рукавички й маску (респіратор), щоб уникнути дотику до цвілі та вдихання її неприємного запаху. Потім розпорошіть суміш на всі поверхні, де є цвіль (неважливо, багато її або мало). Залишіть на кілька хвилин, а потім видаліть за допомогою ганчірки.

Рідину, що залишилася, вилийте в секцію для прального порошку й запустіть машинку на звичайний цикл прання (з гарячою водою, щоб процес очищення був максимально ефективним.

Як же в майбутньому уникнути появи цвілі в пральній машині?

Для багатьох, можливо, це буде перший раз - чистити свою пральну машину зсередини від цвілі, що зібралася. Але так чи інакше краще все-таки це зробити.

Навіть якщо цвілі у вас поки немає, це дозволить запобігти її появі в майбутньому й не допустити поширення неприємних запахів та інфекції.

Ось кілька рекомендацій, щоб уникнути утворення цвілі:

- Завжди залишайте дверцята пральної машини відкритими після використання.

- Відразу після прання витягайте з барабана мокрий одяг, щоб уникнути зайвої вологи.

- Ретельно просушуйте гумовий ущільнювач дверцят.

- Застосовуйте даний натуральний засіб для очищення машини хоча б 1 раз на 2 тижні.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: