Регистрация    Увійти
Авторизація
» » У Риб завтра-непередбачуваний день, а на Стрільців чекають фінансові вливання

У Риб завтра-непередбачуваний день, а на Стрільців чекають фінансові вливання


У Риб завтра-непередбачуваний день, а на Стрільців чекають фінансові вливання

Завтра почуття можуть нахлинути несподівано, захопивши вас з головою і захоплюючи в самому непередбачуваному напрямку.

Овен

Завтра навколишні самі будуть тягнутися до Овна, а йому залишиться тільки вести їх за собою, направляючи і надихаючи. Відмінний час для того, щоб провести його з близькими.Тілець

Завтра події можуть змусити Тельця поміняти свою думку в якомусь питанні або ж хтось із оточуючих зуміє його здивувати. Близька людина може постати в Новому Світі.

Близнюки

Завтра в життя Близнюків можуть увірватися події або новини, які здатні багато чого змінити. Мова необов'язково йде про новини зі знаком «плюс» або «мінус» – це може бути все що завгодно: і подорож, і зустріч, і знайомство.

Рак

Завтра, які б рішення Рак не приймав, керуватися при цьому він буде не логікою, а інтуїцією: логіка не дозволить Раку точно зрозуміти, що треба робити, а що ні.

Лев

Завтра у відносинах Льва з близькою людиною може виникнути напруженість. Можливо, йому відкриються якісь несподівані факти його біографії або негативні риси.

Діва

Діві завтра необхідно зануритися у вир спілкування. І нехай з особистими зустрічами зараз складно - навіть дзвінок близькій людині зараз вам необхідний.

Терези

Ваги завтра не захочуть перепрацьовувати і захочуть будь-яку справу відкласти на потім. Що ж, для суботи це цілком дозволено.

Скорпіон

Скорпіона завтра чекають цікаві можливості, скористатися якими він зможе, тільки якщо повністю увійде в робочий ритм. Не виключено, що ці можливості будуть пов'язані з інформаційними потоками - від інтернету і книг до розмов, пліток і чуток.

Стрілець

Стрільця завтра чекають фінансові вливання. Можливо, протягом дня йому надійде цікава пропозиція або хтось із знайомих віддасть борг; може бути, начальство вирішить підвищити йому зарплату або Стрільцеві прийде в голову відмінна ідея, як розбагатіти.

Козеріг

Завтра Козеріг може нервувати і дратуватися на людей, що потрапили йому під гарячу руку, з іншого ж – здатний на Великодушний вчинок або інший несподіваний крок.

Водолій

Завтра-день, коли Водолію варто підкоритися течією обставин: він може опинитися в ситуації, коли буде безсилий що-небудь зробити.

Риби

Завтра-непередбачуваний день, коли успішно домагатися свого Риби можуть найбільш нестандартними методами


Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: