Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Рибам краще слідкувати за прикметами, а на Раків чекає визнання і успіх. Гороскоп на 26 травня

Рибам краще слідкувати за прикметами, а на Раків чекає визнання і успіх. Гороскоп на 26 травня


Рибам краще слідкувати за прикметами, а на Раків чекає визнання і успіх. Гороскоп на 26 травня

Завтра зірки радять не ходити навколо та біля питань, які вас турбують. Домагайтеся у всьому чіткості і конкретики.

Овен

Овнів завтра можуть чекати невдачі на роботі. Ваша життєва енергія зараз знижена, тому зірки радять вам не напружуватися понад міру, а краще взяти собі коротку відпустку.Тілець

Завтра Телець буде налаштований на боротьбу. Не важливо, з ким боротися і за що – Телець готовий в будь-якій ситуації йти на принцип.

Близнюки

Близнюкам завтра захочеться визначеності у всьому. Саме тому ви будете зі швидкістю світла приймати рішення, адже будь-які "провисання" будуть вас дратувати.

Рак

Зірки гарантують визнання і успіх у будь-якій справі тільки тим Ракам, чиї рішення або вчинки будуть засновані на глибоких почуттях і переконаності у власній правоті.

Лев

Зірки гороскопу попереджають, що своїми самовпевненими, зухвалими висловлюваннями Лев завтра може сильно нашкодити собі, так що для нього ж самого краще в спірних питаннях тримати рот на замку.

Діва

Діва завтра буде дошкуляти всю сім'ю своїми моралями. Пам'ятайте, що іноді краще промовчати, ніж висловити свою "цінну думку".
Терези

Завтра ви будете піддаватися критиці з усіх боків. Це стосуватиметься і роботи, і особистого життя. Головне - не турбуйтеся і не втрачайте віру в себе.

Скорпіон

Завтра ситуація зажадає від Скорпіона вирішувати свої фінансові питання. Особливо ті, які вже давно назріли і вимагають прийняття рішучих заходів. Пошуки нової роботи, додаткового джерела доходу, розмова з начальством про зарплату і т.д. – на будь-який подібний подвиг у Скорпіона вистачить рішучості і можливості довести справу до кінця.

Стрілець

День може бути важким. Не виключено, що завтра у вас з'явиться схильність до депресії. Проведіть час наодинці зі своїми думками, розберіться в почуттях.

Козеріг

Завтра Козеріг буде схильний дратуватися через будь-яку дрібницю. Втім, непорозумінь навколо нього дійсно може бути чимало.

Водолій

Завтра, щоб день пройшов без ексцесів, Водолію просто необхідно проявляти гнучкість. Зірки не рекомендують вам лізти на рожен, навіть якщо ви відчуєте несправедливість.

Риби

Нові люди, що увійшли у ваше життя, можуть стати джерелом багатьох неприємностей. Слідкуйте за прикметами – завтра ваша внутрішня сутність відбивається на навколишньому світі.


Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: