Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Овнам не варто залишатися на самоті, а в Терезів не найкращий день для покупок. Гороскоп на 2 жовтня

Овнам не варто залишатися на самоті, а в Терезів не найкращий день для покупок. Гороскоп на 2 жовтня


Овнам не варто залишатися на самоті, а в Терезів не найкращий день для покупок. Гороскоп на 2 жовтня

Гороскоп на 2 жовтня 2021 року, двадцять шостий місячний день, радить не переборщувати ні з фізичними навантаженнями, ні зі з'ясуванням відносин. Енергетика дня провокує небезпечні конфлікти, які не принесуть вигоди – а лише зайві проблеми.

Сьогодні не можна хвалитися і пліткувати. Потрібно стежити як за тим, що говориш, так і за своїми бажаннями: все повинно бути збалансованим і в міру.Із фізичними навантаженнями теж варто бути обережнішим. А ось для оздоровчих процедур час найоптимальніший.

День сприятливий для відпочинку, виховання дітей і для порад (як просити, так і давати).

Овен

День сприятливий для обговорення проектів і нових знайомств, у тому числі романтичних. Не варто залишатися на самоті - особливо ввечері. Головна небезпека дня - завищені очікування.

Телець

Можна сміливо починати нові справи і робити покупки. У грошових питаннях варто покладатися на інтуїцію. Можна сміливо звертатися за допомогою – але і самому відмовляти в допомозі не можна.

Близнюки


Не варто втручатися ні в які конфлікти і займатися справами, які вимагають підвищеної концентрації й організованості. Найкраще будуть вдаватися справи, де потрібно проявити кмітливість або потрібен творчий підхід.

Рак

На перший план виходять фінансові питання: варто провести аудит своїх доходів і витрат, не брати участь у фінансових авантюрах. Взагалі ризикувати сьогодні - категорично не рекомендується. Другу половину дня варто провести максимально спокійно і усамітнено.

Лев

Вдало вдасться розібратися з робочими справами і поїздками (навіть незапланованими). Якщо знадобиться натхнення - досить хоч ненадовго змінити обстановку. Якщо знадобитися відстоювати свою точку зору, то аргументи краще продумати заздалегідь, а лише потім озвучувати.

Діва

Найкраще вдаються переговори і спілкування. Ось тільки вести бесіди краще в неформальній обстановці. Поїздки також складаються вдало. Сьогодні варто особливо чуйно прислухатися до своєї інтуїції - навіть на рівні снів.

Терези


Не варто сьогодні недооцінювати своїх суперників. Засмутити може і спілкування з родичами: можливі непорозуміння і суперечки. Не найкращий день для покупок, виняток - лише для запланованих витрат.

Скорпіон

День сприятливий і для роботи, і для саморозвитку. Ділові питання обговорювати краще в неформальній обстановці: так швидше вдасться домогтися взаєморозуміння. Протипоказані лінь та інфантильність. Увечері гарно було б запросити гостей або влаштувати свято в колі сім'ї.

Стрілець

День складається відмінно: ймовірні вдалі збіги і корисні зустрічі. Можна сміливо користуватися своєю комунікабельністю і чарівністю. Сьогодні корисно проявляти ініціативу в романтичній сфері.

Козеріг


Вдалий день для покупок. Можливе несподіване надходження грошових коштів або отримання подарунків. З іншого боку, можливі труднощі в робочій сфері - але у Козерога вистачить сил для їхнього подолання.

Водолій


Варто бути активнішим і сміливішим. Але при цьому важливо - зберігати спокій. Не найкращий день для кардинальних змін у кар'єрній сфері: не варто ні змінювати роботу, ні давати обіцянок, що пов'язані з роботою.

Риби

Дратівливий день. Знизити напруження нервозності допоможе правильне розставлення пріоритетів. Можна сміливо звертатися за допомогою до друзів. Відмінно пройдуть зустрічі з друзями в незвичній обстановці.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: