Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Чому чоловіки втомлюються від сексу. 10 фактів про сперму

Чому чоловіки втомлюються від сексу. 10 фактів про сперму


Чому чоловіки втомлюються від сексу. 10 фактів про сперму

Кажуть, що "чоловік хоче сексу кожен день доти, доки не зустріне жінку, яка хоче сексу кожен день". Хоча, бувають і виключення…

Зі шкільного курсу біології ми знаємо що сперма береться з "з яєчок" і її кількість залежить від частоти контактів – це так, однак не все так просто. Що ще треба знати.1. Сперматозоїди становлять лише 5% від усього об’єму сперми. Ще 35-40 % - це секрет передміхурової залози і 50-55% секрет сім'яних пухирців. Не все так просто з нею!

2. Кількість сперми в нормі – від 2 до 5 мл. Її більше при тривалому статевому утриманні і менше при частих контактах.

3. Секрет сім'яних пухирців і передміхурової залози забезпечують сперматозоїди життєво важливою енергією для просування по статевих шляхах жінки і виконання запліднюючої функції, адже щоби запліднити яйцеклітину сперматозоїди повинні пройти довгий шлях – з піхви через матку по трубам в додатки і там знайти яйцеклітину. І щоби ще залишилась енергія проникнути в її середину. Тому критичним показником є не тільки кількість сперматозоїдів в спермі, а і їх рухомість.

4. Самі сперматозоїди народжуються і дозрівають в яєчках протягом 60 днів, далі в їх придатках ще 14 днів. Весь цикл 72-74 дні. Але (!) процес не циклічний, та йде безупинно.

5. На дозрівання сперми витрачається дуже багато енергії, тому для більшості чоловіків щоденна еякуляція протягом тривалого часу супроводжується послабленням фізичного тонусу, витривалості та слабкістю. Як кажуть "чоловік хоче сексу кожен день доти, доки не зустріне жінку, яка хоче сексу кожен день". Хоча бувають і виключення…

6. Сперма з'являється назовні при координованому скороченні м'язів та випорожненні 3-х (!) органів: передміхурової залози, придатків яєчок та сім’яних міхурців. Тому частою причиною того, що вона не "вистрілює" є запалення простати чи сім’яних міхурців.

7. Сперма має свій специфічний запах з-за сперміну, речовини передміхурової залози. І часто пацієнти відмічають "поганий" її запах при статевих інфекціях.

8. Сперматозоїди можуть залишатися живими в організмі жінки від 2 до 6-8 днів, що підтверджено дослідженнями. Це ще одна причина того, що фізіологічні методи попередження вагітності, засновані на точному знанні дня овуляції, є дуже ненадійними. Хоча яйцеклітина зберігає здатність до запліднення тільки протягом доби після овуляції.

9. Після еякуляції сперма іноді може викликати запалення в піхві, причиною чого є наявність в ній інфекцій, що передаються статевим шляхом.

10. Сперма — це не що інше, як білок. Її головними складовими частинами є фруктоза, лимонна кислота, вуглеводи, амінокислоти, кальцій. В спермі навіть є вітаміни С і В12. В той же час, калорійність однієї порції в середньому 5-15 калорій, тобто сперма не замінить і десятої частки звичайного прийому їжі. Тому від неї не гладшають. І не молодіють. Але може справа знову в її кількості?

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: