Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Хто частіше думає про секс? Результати досліджень

Хто частіше думає про секс? Результати досліджень


Хто частіше думає про секс? Результати досліджень

Існує розповсюджена думка, що чоловіки значно частіше думають про секс та хочуть сексу, а ось жінки — менше.

Де ж правда, а де міф?А й справді, як часто ми думаємо про секс? Було проведено декілька досліджень цього питання, але всі вони неоднозначні, адже перша проблема – як взагалі це можна вирахувати?

Приміром доктор Террі Фішер та її дослідницька група з Університету штату Огайо використовує для таких експериментів спеціальні ручні лічильники. Вчені видали такі лічильники 283 студентам, яких поділили на три групи і попросили натискати кнопку кожного разу, коли в них виникала думка про секс, про їжу або сон.

За допомогою цього методу вони виявили, що чоловіки в дослідженні в середньому згадували про секс близько 19 разів на день. Жінки, які брали участь у дослідженні, мали в середньому десять еротичних думок на день.

Однак про їжу та сон чоловіки також думали частіше, що може означати, що вони взагалі схильні більше реагувати на фізіологічні імпульси.
Цікаво, що дослідження виявило дуже значну різницю у кількості думок у різних людей. Деякі випробувані згадували про секс один раз на день. А ось найвищий показник у одного з респондентів досяг 388 натискань лічильника, тобто він думав "про це" кожні дві хвилини.

Деякі дослідники пішли іншим шляхом. Доктор Вільгельм Гоффман та його колеги роздали дорослим учасникам експерименту смартфони, які сім разів на день раптово надсилали їм повідомлення. Добровольці мали негайно записати те, про що вони думали, саме в момент отримання повідомлення. У такий спосіб дослідники намагалися звільнити думки учасників від постійного згадування про експеримент.

Учасники дослідження доктора Гоффмана зазначали, що еротичні думки протягом 30 хвилин до нагадування з'являлися у них в середньому у 4% випадків – що дуже мало в порівнянні з іншими дослідженнями. Респонденти повідомляли, що вони більше думали про їжу, сон, особисту гігієну, спілкування з людьми, відпочинок, а до 5 вечора - ще й про каву.

Телебачення, електронна пошта та інші засоби масової інформації також були значно більше в думках респондентів, ніж будь-що, пов'язане із сексом. Насправді, еротичні думки переважали наприкінці дня (близько опівночі), але навіть і тоді вони посіли "почесне" друге місце після сну.

Результати доктора Фішера і доктора Гоффмана важко порівняти. Найбільша щоденна кількість думок про секс в експерименті останнього - сім.

Зрозуміло одне, що такі дослідження дуже важко проводити. Складним є й те, що думки не мають об'єктивної одиниці виміру. Доки ви читали цю статтю, у вас були якісь думки? Одна, дві або жодної про секс?

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: