Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Як натренувати м’язи для кращого сексу. Вправи Кегеля для чоловіків

Як натренувати м’язи для кращого сексу. Вправи Кегеля для чоловіків


Як натренувати м’язи для кращого сексу. Вправи Кегеля для чоловіків

Існують вправи, які можуть допомогти чоловікам збільшити тривалість ерекції.

Американський лікар Арнольд Кегель придумав свою гімнастику в 1952 році для розв’язання жіночих гінекологічних та сексуальних проблем. Він довів, що скорочення м'язів тазового дна покращує сексуальне життя. Але ці вправи допоможуть і чоловікам.Чоловіки, які тренують м'язи тазового дна, виконуючи вправи Кегеля, можуть поліпшити свій контроль і витривалість під час сексу і затримати еякуляцію. Сьогодні їх також активно застосовують у лікуванні простатиту та нетримання сечі у чоловіків.

Чергування скорочень та розслаблення м’язів тазового дна (МТД) можна робити в різних режимах:

1. Класика. Стисніть м’язи тазового дна на 5-7 секунд, після чого розслабтеся на 1-2 секунди.

2. Кліпання. Впродовж 7 секунд скорочуйте м’язи тазового дна максимально швидко, після чого розслабтеся на 3-5 секунд.

3. Вдихи. Під час глибокого вдиху повільно напружуйте м’язи тазового дна. Залиштеся в цьому стані на 3 секунди, а потім плавно видихніть і розслабтеся. Паузи для відпочинку немає.

4. Стримування. Швидко та сильно стисніть м’язи тазового дна та утримуйте їх в напрузі впродовж 10 секунд. Кожен наступний "жим" повинен тривати на 1-2 секунди довше. Пауза для відпочинку — 3-5 секунд.

Почніть з 5-6 повторів 2-3 вправ (на вибір). Максимальна кількість повторень однієї вправи №1-3 — 10 разів, а №4 — 4 рази.

Поступово збільшуйте кількість повторень і додавайте нові вправи. Вся гімнастика Кегеля займає 10-12 хвилин. Робити її можна 1-3 рази на день.
Починати заняття найкраще сидячи чи лежачи, а потім можна виконувати вправи і стоячи. Під час гімнастики потрібно максимально розслабити все тіло та напружувати тільки необхідну групу м’язів.

Щоб зрозуміти, які саме м’язи повинні скорочуватися, уявіть, що вам потрібно втримати сечовипускання.

Після декількох тижнів щоденної практики ви повинні помітити деяке поліпшення в спальні з більш сильною ерекцією і більш інтенсивним оргазмом.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: