Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Скільки сексу потрібно для щастя. Результати дослідження здивували вчених

Скільки сексу потрібно для щастя. Результати дослідження здивували вчених


Скільки сексу потрібно для щастя. Результати дослідження здивували вчених

Група канадських вчених здійснили дослідження і з'ясували, скільки разів потрібно займатися сексом - для того, щоби відчувати себе щасливим.

Співробітники університету проаналізували дані опитування 30 тисяч чоловік. Соціологи цікавилися, як часто ці люди займаються сексом і наскільки щасливими себе відчувають.У підсумку дослідники дійшли висновку, що щасливі подружні пари займаються сексом не частіше одного разу на тиждень.

У тих пар, які займалися сексом частіше одного разу на тиждень, рівень щастя був на такому ж рівні, як і у тих, хто віддавався сексуальним утіхам один раз на сім днів.

Це, як зазначила психологиня Емі Муіс, зовсім не означає, що пари повинні обмежитися лише "одним разом" на тиждень.

«Ми з'ясували, що люди, які займалися сексом в середньому раз на тиждень були більш щасливі у відносинах ніж ті, хто робив це рідше. Але цей зв'язок не виявили, коли мова заходила про більшу кількість статевих актів. Рівень щастя тих пар, які займалися сексом частіше ніж один раз на тиждень, просто не був ні вище, ні нижче», - розповіла психологиня.

Крім того, дослідники розповіли, як продовжити жіночий оргазм і зробити його набагато яскравіше. Виявилося, сила оргазму безпосередньо залежить від того, наскільки жінка впевнена в собі під час інтиму.


Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: