Регистрация    Увійти
Авторизація
» » 7 секретів жіночого тіла. Чоловіки про це навіть не здогадуються

7 секретів жіночого тіла. Чоловіки про це навіть не здогадуються


7 секретів жіночого тіла. Чоловіки про це навіть не здогадуються

Гормональний фон дівчат змінюється кілька разів на місяць, що викликає постійні фізіологічні зміни.

Тому дівчата - справжні загадки для чоловіків.1. Жіночі груди періодично змінють розмір

Груди жінки дуже схильна до впливу гормонів, а тому чуйно реагує на різні фактори. Так, наприклад, він може кілька раз в місяць міняти розмір. У кого-то вона збільшується в середині циклу після проходження фази овуляції, а потім зменшується перед початком місячного циклу.

А у когось з точністю навпаки. Примітно, що об'єм молочних залоз може змінюватися на 1-1,5 розміру, хоча найчастіше ці цифри не настільки вражаючі.

2. Волосся у дівчат росте швидше

Причому, скрізь: на ногах, під пахвами, в зоні бікіні. Тому не дивно, що панночкам доводиться брати в руки бритву досить часто. Деякі дівчата голять всі ці місця кожен день! Тому багато хто і вдаються до такої процедури, як епіляція, адже вона дозволяє один раз позбутися від волосся, і не згадувати про них кілька тижнів.

3. Жінки більш чутливі до запахів

Нещодавно вчені з Пенсільванії провели дослідження, в ході якого з'ясувалося, що нюх у прекрасної статі в 8 разів гостріше, ніж у чоловіків. Саме тому дівчат так збуджує запах парфумів коханої людини або їм подобається ходити в футболці свого хлопця, щоб постійно відчувати його запах.

4. Дівчата швидше п'яніють

Пов'язано це з тим, що в силу фізіологічних особливостей, в жіночому організмі набагато більше жирової тканини. А жир здатний затримувати і накопичувати токсичні речовини, в тому числі і алкоголь. Тому панянки і п'яніють швидше і довше залишаються в цьому стані.

5. Кілька днів в місяць дівчина себе не контролює

Мова йде про ПМС і самому періоді критичних днів. В цей час в організмі відбувається такий шквал гормональних сплесків, що їх просто неможливо контролювати.

Жінка стає дуже емоційною, дратівливою, плаксивою, образливою, навіть агресивною. З цим треба просто змиритися і не приймати близько до серця, адже гормони в цей час сильніше розуму.

6. Збудження у жінок повільне

Збуджуються дівчата набагато повільніше чоловіків. Сексологи займалися дослідженням цього питання, і виявилося, що жінкам потрібно не менше 20 хвилин, щоб достатньо збудитися.

Але якщо цього не сталося, а чоловік поспішив розпочати статевий акт, то досягти оргазму партнерки буде важко. Саме тому жінки часто не можуть досягти піку задоволення.

7. Жінок потрібно спокушати поглядом

У жінок виникає довірче ставлення до партнера, якщо він впевнено дивиться їй в очі. При такому зоровому контакті на побаченні дівчина швидше розслаблюється, стає більш довірливою, а прямий погляд чоловіка в її очі розташовує її до нього.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: