Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Не лише заради гарненького личка. Чому чоловіки уходять до молодої коханки

Не лише заради гарненького личка. Чому чоловіки уходять до молодої коханки


Не лише заради гарненького личка. Чому чоловіки уходять до молодої коханки

Історія стара як світ — чоловік кидає сім'ю, дружину, з якою прожив пліч-о-пліч багато років, звичний налагоджений побут і йде до дівчини, яка молодша за нього мало не у два рази. У таких випадках ми щиро дивуємося і задаємо собі в голові одне і те саме питання: "Що він у ній знайшов?".

Виявляється, у молодих пасіях чоловіків приваблює не лише гарненьке личко з відсутністю зморшок і струнка фігурка без натяку на целюліт. Є й інші речі, через які вони роблять вибір (або лише хочуть його зробити) на користь цих дам.Чого чекає чоловік, який хоче піти до жінки молодше:

Він отримає повагу та слухняність

Молода подруга для зрілого чоловіка — це свого роду пластилін, з якого можна зліпити все, що він захоче. Вона буде сприймати свого обранця, як пана і досвідченого володаря, заглядаючи йому до рота, захоплюючись беззаперечним авторитетом і прислухаючись до кожного слова.

Природньо, що для чоловіка це дуже приємно, адже тоді він відчуватиме себе на висоті та дуже підніме впевненість в собі, самооцінку і престиж в очах навколишніх. При цьому чим наївніша і дурніша молоденька дівчина, тим більше шансів стати її ідеалом.

Він продовжить свою молодість

Молода партнерка поруч — це відмінний стимул, щоб бути краще, ніж ти є насправді. Щоб відповідати їй, чоловікові доведеться згадати свою молодість, тримати себе у формі, зануритися у забавки юності та стати більш активним.

Дуже часто поряд із супутницею, яка набагато молодше, представник сильної статі немов розправляє плечі, "підтягується" і починає сам себе вести немов хлопчисько, який знову повернувся в часи свободи та безтурботності.

Його друзі заздрять йому

Чоловіче суспільство — це свого роду зграя самців, в якій панує суперництво, і де необхідно завоювати повагу і визнання. Наявність відповідної партнерки поруч теж грає важливу роль.

І якщо чоловікові дісталася "альфа-самочка", та до того ж молода і в самому розквіті сил, він автоматично заробляє престиж і статусність в особі інших представників зграї.

Він почне життя з чистого аркуша

У кожного зрілого чоловіка за плечима є певний життєвий досвід — це і помилки, і проблеми минулого, і неприємні вчинки, які не дають можливість нормалізувати та направити в потрібне русло нинішні стосунки, адже дружина постійно чіпляється за минуле і нагадує про це.

А от стосунки з молодою дівчиною — це відмінний шанс почати все з чистого аркуша, позбувшись від вантажу минулого. Це свого роду можливість спокутувати власну провину і чудова нагода почати все заново.

Він отримає вдосталь свіжих емоцій і відчуттів

Молода партнерка — це завжди невгамовна життєва енергія, непередбачуваність, ураган емоцій і почуттів. Зрілим чоловікам так часто не вистачає цього в житті, тому юна пасія поруч — гарний варіант отримати все це сповна.

Адреналін, епатажність, ризик і навіть небезпека будуть неминучими супутниками відносин з такою дівчиною.

Ну і звичайно, варто сказати про інтимні стосунки, де чоловікові доведеться показати себе на сто відсотків, щоб задовольнити невгамовну молоду енергію своєї обраниці.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: