Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Помилки першого сексу з новим партнером. Як все не зіпсувати

Помилки першого сексу з новим партнером. Як все не зіпсувати


Помилки першого сексу з новим партнером. Як все не зіпсувати

Перший секс з новим партнером — це досить хвилююча подія, так як ви ще не знаєте, чого чекати один від одного. Крім того на початку відносин хочеться вразити партнера всіма своїми вміннями, але це часто і стає фатальною помилкою.

Які ж помилки першого сексу з новим партнером можуть вбити нові відносини і зіпсувати все враження від першої близькості?1. Лягти в ліжко занадто рано

Часом пристрасть охоплює двох настільки сильно, що спати хочеться відправитися прямо на першому побаченні.

Сексологи і психологи кажуть, що це дуже серйозна помилка. Причому, пристрасно цілуватися і навіть задовольняти один одного відвертими інтимними ласками можна хоч з першого побачення, а от повноцінний статевий акт краще відкласти на деякий час.

2. Продемонструвати своє знання "камасутри"

Звичайно, хочеться вразити партнера своїми сексуальними подвигами, знаннями і вміннями. Але краще не в перший раз. Ви один одного ще не знаєте, не уявляєте, що подобається один одному, який у кого "апетит", як тіло відгукується на ті чи інші ласки, де ерогенні зони.

Тому експерименти в перший раз можуть погано закінчиться, навіть можуть викликати неприємні відчуття. Тому під час першого сексу краще трохи стриматися. Час для експериментів ще прийде.

Вам потрібно дізнатися один одного і зрозуміти, що вам подобається.

3. Інтим при яскравому освітленні

Чоловікам подобається спостерігати за жіночою фігурою, та й взагалі не тільки брати участь у процесі, але і мати можливість все бачити. Але жінці може бути незатишно, вона може соромитися своєї фігури або несвоєчасної депіляції або помітних дефектів шкірі. Тому краще не бентежити даму, так як її враження будуть зіпсовані відчуттям незручності.

4. Замало часу для пестощів

Часом чоловіки під час першого разу допускають помилку, намагаючись показати дамі всю свою пристрасть.

Але жінка з новим партнером зазвичай відчуває себе трохи невпевненою, а тому їй, щоби збудитися потрібно набагато більше часу. Отже, потрібно витратити більше часу на пестощі. Якщо зі звичним партнером жінці потрібно приблизно хвилин 10 попередніх пестощів, з новим чоловіком, цей час може значно збільшитися.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: