Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Хто найкращий коханець? Лише за однією звичкою можна зрозуміти, який чоловік у ліжку

Хто найкращий коханець? Лише за однією звичкою можна зрозуміти, який чоловік у ліжку


Хто найкращий коханець? Лише за однією звичкою можна зрозуміти, який чоловік у ліжку

Група вчених здійснила дослідження, за результатами якого з'ясувала, від чого залежить ступінь задоволення сексом у шлюбі.

Їх дослідження було розтягнуто в часі, проводилося в два етапи з великим часовим проміжком і включало величезну кількість сімейних пар. Під час дослідження вдалося з'ясувати, від чого залежить благополуччя шлюбу, повідомляє «clutch.ua».Абсолютно несподівано дослідники виявили, якою спільною рисою володіли чоловіки, які виявилися найкращими коханцями.

Дослідження щодо ступеню задоволення шлюбом проводилося в два етапи — в 1988 році і в 2006 році. У ньому брали участь понад 11 тисяч осіб. Виходячи з відповідей респондентів, вчені змогли з’ясувати, від чого саме залежить задоволення від шлюбу і з чим воно пов'язане.

У всіх опитаних осіб запитували, які саме якості і поняття будуть для них свідченням, що шлюб є благополучним і сімейна пара щаслива.

Основні три критерії розташувалися таким чином:

1. На першому місці — хороший регулярний секс, який приносить задоволення обом.

2. На другому місці — вірність один одному.

3. На третьому — справедливий розподіл домашніх обов'язків.

Примітно те, що секс і побут показали прямий взаємозв'язок між собою. Пари, в яких домашні обов'язки були поділені порівну, відзначали повну задоволеність своїм сексуальним життям. А ті пари, де побут лежав на плечах тільки когось одного (частіше всього це була саме жінка), говорили, що сексом не завжди задоволені.

Цікава особливість виявилась у тому, що найкращий секс виявився у тих жінок, чоловіки яких регулярно мили посуд. Вони навіть відзначили, що їх чоловік може легко претендувати на звання "кращий коханець". Вони були повністю задоволені в ліжку і займалися сексом частіше, ніж всі інші.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: