Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Підготовка до літа. Робимо прості вправи на роботі або вдома перед телевізором

Підготовка до літа. Робимо прості вправи на роботі або вдома перед телевізором


Підготовка до літа. Робимо прості вправи на роботі або вдома перед телевізором

Якщо у вас не вистачає часу на ранкову пробіжку або ж немає грошей на фітнес-клуби, підкоригувати фігуру можна і самостійно.

Головне – терпіння і систематичність.Витончені ніжки

Стрункі литки – мрія будь-якої жінки, яка хоче ефектно виглядати в сукні або спідниці. Форму гомілок покращують ходьба, їзда на велосипеді, катання на роликах і ковзанах, підйом вгору і сходами, а також спеціальні вправи. До речі, тренування литкових м’язів потрібне не тільки для того, щоб ваші ноги виглядали привабливо, але і для підтримки суглобів – гомілковостопного і колінного, які у жінок особливо вразливі через ходіння на каблуках.

Вправа для литкових м’язів. 5-6 разів протягом дня піднімайтеся навшпиньки і опускайтеся на п’яту. Почніть із 10 повторів, потім збільшіть їхню кількість до 20 у кожен підхід. Робіть 5-6 підходів на день.
Де можна виконувати: в офісі, під час розмови по телефону, перед телевізором, переглядаючи улюблену передачу, на прогулянці.

Пружні груди

«Високі» груди виглядають дуже красиво. Але справа не тільки в цьому. Більш високе положення грудей сприяє правильному кровообігу і живленню молочної залози.

Вправи для м’язів грудей і дельтоподібного м’язу. Необхідні, якщо бюст маленький.

- Складіть перед собою руки, долоні впираються одна в одну. Стисніть долоні і затримайтеся в такому положенні на кілька секунд. Зробіть 10-20 повторів.
Де можна виконувати: на прогулянці, сидячи на лавці, перед телевізором.

- Сядьте за стіл, покладіть на нього перед собою стиснуті кулаки на відстані 30 см. Із силою спирайтеся на кулаки 3-5 секунд. Повторіть 10 разів.
Де можна виконувати: в офісі, під час перерви.

- Руки підніміть вгору, правою рукою візьміться за ліве зап’ястя, лівою – за праве. У такому положенні робіть нахили вправо і вліво. Зробіть 20 повторів.
Де можна виконувати: в офісі, очікуючи документ із принтера чи факсу.

Вправи для м’язів спини. Необхідні, коли груди великі. М’язи, що підтримують хребет, забезпечують надійну опору бюсту і не дозволяють йому обвиснути.

- Встаньте прямо, сплетіть руки за спиною і підніміть їх якомога вище.
Де можна виконувати: в офісі, біля робочого стола, вдома, перед телевізором.

- Походіть по кімнаті, поклавши на голову книгу, намагаючись не притримувати її руками. Тримайтеся прямо. Ходіть 2-4 хвилини.
Де можна виконувати: вдома, перед телевізором.

- Праву руку закиньте за голову, ліву підведіть за спину знизу і зчепіть руки в замок. Потім розчепіть руки, розслабтеся і повторіть вправу, помінявши положення рук. Зробіть 5 разів на кожну руку.
Де можна виконувати: очікуючи в черзі до лікаря, перукаря чи на манікюр.

- Зігніть руки в ліктях, притисніть до боків і потім заведіть за спину, намагаючись з’єднати лікті за спиною. Повторіть 10 разів.
Де можна виконувати: у машині, у пробці.

Витончені руки

Щоб руки були рельєфні та пружні, але не перекачані, жінкам потрібно тренувати трицепси.

- Вправа для трицепса. Візьміть двома руками гантель, важку книгу або папку (вагою не більше 1 кг). Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Підніміть вантаж над головою, а потім повільно, з прямою спиною, згинаючи лікті, опустіть за голову. Шию тягніть вгору, а плечі опускайте вниз. Повторіть 10-15 разів.
Де можна виконувати: в офісі, під час обідньої перерви.

Міцна спина

Особливе навантаження у жінок має поперек. Через ходіння на каблуках і зміщення центру ваги під час вагітності ця частина тіла нерідко «працює» неправильно, що викликає біль. Попередити це допоможе зміцнення м’язів спини, які підтримують поперек.

Вправи для прямого м’яза спини. Лежачи на животі, піднімайте руки і ноги, голова в цей час опущена. Повторіть 15 разів.
Де можна виконувати: вдома, перед телевізором.

- Не пропускайте можливості поплавати: рух кролем, брасом і особливо батерфляєм чудово зміцнюють спину.

Плаский живіт

Регулярні тренування не тільки нададуть животу красивої форми, а й сприятимуть покращенню кровообігу в органах малого тазу.

Вправи для черевного преса, косих і прямих м’язів живота.

- Лежачи на підлозі, покладіть ноги на табуретку. Піднімайте нижню частину тіла, втягуючи в себе живіт і сідниці. Зробіть 2 підходи по 15 разів.
Де можна виконувати: вдома, перед телевізором.

- Лежачи на підлозі, робіть «ножиці», поступово збільшуючи їхній розмах.
Зробіть 30 і більше разів.
Де можна виконувати: вдома, перед телевізором.

- Стоячи, зробіть правою ногою широкий крок назад, не відриваючи п’яти від підлоги. Зігніть ліве коліно, підберіть таз і втягніть живіт. Повільно присідайте, доки праве коліно не наблизиться до підлоги. Поміняйте ноги і виконайте вправу знову.
Зробіть 2 підходи по 10 разів на кожен бік.
Де можна виконувати: вдома, перед телевізором.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: