Регистрация    Увійти
Авторизація
» » 10 місць, які варто відвідати

10 місць, які варто відвідати


1. Піраміди і Сфінкс

Ви повинні відвідати це дивовижне місце в Гізі, одне з семи чудес світу, що збереглося до наших днів.

Піраміди - усипальниці єгипетських фараонів - охороняє Сфінкс (Абу Ель Холь - «Батько жаху» арабською). Висічена з величезної брили, ця монументальна статуя напівлева-напівлюдини заворожує туристів.

10 місць, які варто відвідати


2. Острів Санторіні, Греція

Санторіні належить до групи островів Кіклади, які виникли після грандіозного виверження вулкана. Дехто вважає, що це залишки міфічної Атлантиди.

Острів отримав популярність у туристів завдяки контрастному пейзажу: круті скелі, чудові пляжі і невеликі села з біленькими будиночками. Тут є і руїни старих римських театрів і ринків.

10 місць, які варто відвідати


3. Стоунхендж, Англія

Стоунхендж розташований на рівнині в місцевості Уїлтшир, Англія. Цей край взагалі славиться археологічними знахідками.

Тут є численні пам'ятки епох неоліту і бронзового століття. Перші поселення неподалік від Стоунхенджа датуються 8 тисячоліттям до н. е., а кам'яні споруди з'являються в 3000 році до н. е.

Фортеця на пагорбі поблизу Стоунхенджа була побудована в залізне століття, і це свідчить про те, що регіон густо заселяли римляни. Для чого призначався Стоунхендж, досі залишається загадкою.

10 місць, які варто відвідати


4. Італія

Італія - країна з глибоким римо-католицьким корінням, численними цікавими місцями для туристів і вчених. Кожен знайде тут щось собі до душі.

Столиця Ломбардії, Мілан, - центр моди й бізнесу. Прославлені на весь світ Верона і Венеція мають чудову архітектуру і приховують сотні легенд і таємниць епохи Відродження.

Цінителям вина цікаво буде відвідати П'ємонт, де виготовляють чудові вина. Турин - лідер серед культурних центрів Італії, тут розташовані численні музеї, виставки та музичні ярмарки.

10 місць, які варто відвідати


5. Лох Несс-, Шотландія

Лох Несс-- це найкрупніше серед трьох великих озер у шотландській місцевості Грейт Глен.

Озера поділяють Північну Шотландію від Форт-Вільяма до Інвернесса. Лох Несс-за британськими мірками велике і глибоке озеро, в яке впадає шість головних річок.

З озера витікає річка Несс, вона завдовжки лише десяток кілометрів, але сама повноводна у Великобританії.

Ну і, звичайно ж, в озері живе відоме чудовисько Нессі.

10 місць, які варто відвідати


6. Піраміди Сонця і Місяця, Теотіуакан

Піраміди Сонця і Місяця, високі і таємничі, стоять над мовчазним містом Теотіуакан, де в Доїспанськая епоху жили 200000 чоловік. Місто, побудоване в 1 ст. н.е. представниками невідомої культури, займало територію більш широку, ніж Стародавній Рим. Але в 750 році, під час його найвищого розквіту, жителі раптово покинули місто з невідомої причини.

Через п'ять сотень років сюди повернулися ацтеки і зробили місто центром поклоніння богам. Піраміда Сонця заввишки 210 м вважається однією з найбільших у світі. Щоб побудувати її, були привезені сотні тонн каменю, буту і цегли без використання колеса, металевих інструментів і в'ючних тварин.

10 місць, які варто відвідати


7. Інкські руїни. Мачу Пікчу-, Перу

Мачу Пікчу-- захмарний загадкове місто, побудований інками. Вони оселилися в ньому, щоб покинути менш ніж через століття. Чотириста років місто приховували джунглі. У 1911 році Хірам Бінгхам повів університетську експедицію в Перуанські Анди. По дорозі він зустрів селянина, який показав йому руїни таємного міста, розграбованого і зруйнованого.

У місті налічувалося близько 200 будинків, а значить, тут жили приблизно тисяча жителів. На відміну від світських будівель, релігійних споруд тут було надзвичайно багато. Одне з них, храм Сонця, функціонував як обсерваторія.

Крім нього в Мачу-Пікчу знайшли ще кілька місць, призначенням яких, на думку археологів, було споглядання за рухом світил і складання календаря.

Місто з'єднувався із зовнішнім світом за допомогою відомого моста інків, який можна було прибирати, не залишаючи доступу до Мачу Пікчу-. Не дивно, що про місто століттями ніхто нічого не знав.

10 місць, які варто відвідати


8. Золотий павільйон, Японія

Це один з найяскравіших храмів Японії, оскільки він повністю покритий золотом. Золотий павільйон, або Кінкакуі, переливаючись на сонці, нагадує скриньку з коштовностями. У 1950 році храм був знищений пожежею. Але менш ніж через п'ять років Золотий павільйон, немов Фенікс, відродився з попелу.

Павільйон був побудований в 14 столітті за наказом сегуна Ашикаги Йошиміцу, коли він вирішив відійти від світського життя і усамітнитися. Після смерті сегуна його маєток перетворили на храм, як заповідав господар.

Золотий павільйон має три поверхи, кожен з яких виконаний в окремому архітектурному стилі і відображає окремий аспект душі сегуна. Перший поверх - це приймальня, другий - буддистський зал для молитов, останній - храм Дзен.

10 місць, які варто відвідати


9. Біміні: дорога в Атлантиду

Відомий американський медіум Едгар Кейс (Едгар Кейсі) передбачив, що докази існування втраченого континенту Атлантида знайдуть на Багамах між 1969 і тисяча дев'ятсот шістьдесят вісім роками.

У 1968 році пілоти сфотографували конструкції, що мають вид будинків, стін під водами острова Біміні. Інші люди стверджували, ніби бачили залишки пірамід і кам'яні кола на дні моря.

Єдине, що підтвердилося, це так звана дорога Біміні. Скептики вважають, що дорога Біміні - це унікальне природне утворення. Але ніхто не заперечує, що природне утворення надзвичайно пряме і виглядає, як творіння людських рук.

10 місць, які варто відвідати


10. Ісландія

Ісландія була заселена вікінгами в 9 столітті. Перше поселення - це столиця сучасної країни Рейк'явік.

У Рейк'явіку кипить нічне життя, а культурні центри просто захоплюють. Якщо ж ви любите природу, Ісландія - це саме те, що ви шукали: казкові марсіанські пейзажі, створені за тисячі років тисячами вулканів. Саме через них ви не знайдете тут лісів у європейському розумінні - лише невеликі клаптики, та й ті є заповідними територіями.

Ісландія прекрасна як влітку, так і взимку. Казкові льодовики, гейзери, водоспади і вулкани зустрічаються на шляху від Рейк'явіка до Віка. У Хофні ви побачите найбільший в Ісландії льодовик, а в Хоффелі можете відпочити в природних гарячих джерелах просто неба.

10 місць, які варто відвідати

КОМЕНТАРІ (1)
Дмитрий 14 вересня 2019 19:03
Нашел еще одну похожую статью касаемо того какие страны еще посетить, оставлю тут https://www.visalands.com.ua/kuda-mozhno-poehat-otdohnut-na-more-v/
Цитировать          1
Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: