Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Про чистий четвер, вікна, швабру та ледачого холостяка

Про чистий четвер, вікна, швабру та ледачого холостяка


Про чистий четвер, вікна, швабру та ледачого холостяка

Ну шо, дорогая редакція, добігає кінця чистий четвер, і це привід поговорити про вікна.

А й справді, який холостяк не любить їх мити?Ну, таки так - жоден, якщо він ще при своєму розумі. Але брудними залишати вікна теж надовго не можна (до речі, люди кажуть, що рік це не довго).

Тому я присвятив трохи часу цій проблемі, аби максимально спростити собі життя в цьому напрямку. Висновки виявилися не дуже втішними.

Висновок 1. Можна спробувати оженитися, але не факт, що після цього не доведеться і далі мити вікна. Та й бюджет цього дійства виходить за всі рамки -)

Висновок 2. Можна придбати робота-мийника за 100-180 долярів, але в мене нема стільки вікон, та й жаба тисне.

Висновок 3. Купити щітку на магнітах за 17-25 у.о., але щось мені цей девайс не дуже сподобався. Бо якщо у вас різні за товщиною склопакети (або не склопакети), то він втрачає універсальність.

Висновок 4. Купити П-подібну швабру для вікон за 23 доляри. Посилання не буде, знайдете самі.

Про чистий четвер, вікна, швабру та ледачого холостяка


Ото приїхало воно до мене з Китаю, сьогодні цей девайс протестив на своїх вікнах, і що я маю вам сказати.

Швабра досить міцна, завдяки телескопічній ручці суттєво збільшується її довжина. Голову швабри можна крутити на 180°. Тобто ви легко підлаштуєте її для доступу в найнезручніший кут. Після невеличкого тренування вимити вікно з вулиці можна досить якісно. І це безпечно, бо не треба вилізати різними частинами тіла на вулицю.

З мінусів: ганчірочка для швабри досить мала, отже, треба частіше її промивати, і час на проведення «операції» збільшується. Для того, аби витерти вікно насухо, треба міняти насадку, і вона, курча її мамі, теж не велика. І це дійство таки повільніше, ніж звичне миття руцями.

Про чистий четвер, вікна, швабру та ледачого холостяка


Отже, якщо у вас вузенькі підвіконня, великі вікна, балкон, лоджия або ціла кімната за склом, ви живете вище 2-го поверху і, коли миєте вікна ззовні, боїтеся впасти, – ця швабра вам допоможе, тому є сенс замислитися над позачерговою інвестицією в китайську економіку.

А якщо ви спокійно дістаєте рукою лівого нижнього або верхнього кута вашого вікна, то вам це нафіг не тра. Краще капітально вкластися в олію -)

А ще вона зовсім не врятує вас, якщо «пійде» дощ, як сьогодні.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: