Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Навіщо сіють гречку у саду

Навіщо сіють гречку у саду


Навіщо сіють гречку у саду

У вас на ділянці бідний ґрунт, сад погано плодоносить і стали дрібними плоди? Значить, настав час посіяти гречку на сидерати. Це одна з небагатьох культур, що здатна добувати елементи живлення там, де їх немає для звичайних рослин.

Справа в тому, що гречка виділяє кореневими волосками кислоти, які роблять рухливими мінеральні речовини, намертво зв'язані ґрунтом.Тому після гречки добре ростуть усі культури, а якщо ще в ґрунт закрити бадилля, то й родючість на ділянці різко підвищиться.

Висівають гречку на землі, що звільнилася після цибулі, часнику, картоплі. На сотку необхідно витратити всього 1 кг насіння. Постарайтеся для посіву використовувати тільки велике і здорове насіння. Перед посівом його корисно замочити на півгодини в розчині борної кислоти або просто в розчині попелу.

Міжряддя у гречки роблять залежно від родючості ґрунту - від 8 до 15 см. Глибина посіву насіння - 2-3 см. До появи сходів ґрунт боронують, щоб знищити бур'яни, що проростають.

Після сходів гречки ще два-три рази рихлять міжряддя і регулярно поливають посіви.

Бадилля скошують і перекопують, коли почало квітувати більше 80% рослин. Як правило, результати використання гречки на сидерати видні відразу після перекопування - листя дерев у саду стає темно-зеленим, плоди виростають більшими, а їхній смак помітно поліпшується.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: