Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Як розрізати бутилку. Без склоріза, але з мотузкою (відео)

Як розрізати бутилку. Без склоріза, але з мотузкою (відео)


Як розрізати бутилку. Без склоріза, але з мотузкою (відео)

Багатьом добре відомо, що з непотрібних скляних пляшок можна зробити своїми руками безліч корисних і оригінальних речей. Однак далеко не всі знають наскільки це легко, адже багато не представляють, як можна відрізати частину пляшки без склоріза.

Для того щоб розрізати скляну пляшку візьміть відрізок звичайної бавовняної мотузки, ацетон або спирт, ємність із холодною водою та запальничку.Намічаємо маркером лінію, по якій потрібно розрізати пляшку. Змочуємо нитку в ацетоні й кілька разів обмотуємо її по наміченій лінії. Зав’язуємо мотузку й відрізаємо її кінчики.

Тримаючи пляшку в горизонтальному положенні над ємністю з водою, підпалюємо нитку. При цьому пляшку потрібно провертати, щоб забезпечити рівномірне нагрівання.

Як тільки нитка перегорить, відразу ж потрібно занурити пляшку в ємність із холодною водою. Від різкого перепаду температури стекло саме трісне по лінії, де була мотузка. На останньому етапі залишається лише обробити кромку наждачним папером або ж напилком.Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: