Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Як прибрати шпарину в ламінаті без розбирання (відео)

Як прибрати шпарину в ламінаті без розбирання (відео)


Як прибрати шпарину в ламінаті без розбирання (відео)

Ламінат — покриття красиве, практичне і просте в монтажі. Але іноді через помилки під час монтажу або з інших причин між ламелями можуть виникнути шпарини, які не тільки псують зовнішній вигляд, але і можуть викликати псування покриття.

Як прибрати шпарину в ламінаті, не розбираючи його? Пропонуємо вашій увазі простий спосіб, який не потребує багато часу, витрат грошей та зусиль.До речі, як правильно доглядати за ламінованим покриттям можна дізнатися тут.

Якщо ви помітили шпарину між окремими ламелями, то, звичайно, її потрібно якнайшвидше усунути.

Перший спосіб передбачає зняття плінтуса уздовж стіни, яка йде паралельно шпарині і використання скоби для укладання ламінату. Цю скобу потрібно вставити в технологічний зазор між ламелями і стіною і просто підбити молотком. Вона, у свою чергу, «підіб’є» і ламелі, що йдуть у цьому ряду.

В деяких випадках можна обійтися навіть без зняття плінтуса. Для реалізації цього способу вам будуть потрібні смужка двостороннього скотчу, дерев’яний брусок або дошка та молоток.

Крок 1. Візьміть дошку або брусок і на одну його із сторін наклейте смужку двостороннього скотчу.

Крок 2. Зніміть захисне покриття із смужки скотчу.

Крок 3. Переверніть дошку зі скотчем і «приклейте» її на ламель перпендикулярно шпарині.

Крок 4. Далі акуратно молотком бийте по торцевій стороні дошки у напрямку до шпарини. Дошка почне рухатися, а за рахунок скотчу почне рухатися і ламель, закриваючи шпарину.Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: