Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Кілька хитрощів, які допоможуть щільніше упакувати валізу

Кілька хитрощів, які допоможуть щільніше упакувати валізу


Кілька хитрощів, які допоможуть щільніше упакувати валізу
Акуратно скласти одяг у валізу - це не запорука того, що усе заплановане поміститься і не помнеться під час подорожі. Тому варто притримуватися декількох хитрих способів упакування валізи.

1. Шкарпетки і білизна краще згорнути в трубочку і помістити у взуття: так ми одночасно заощадимо місце і збережемо черевики від деформації. Окрім того, взуття може служити відмінним футляром для годинників, окулярів навіть краватки. Щільно укладені предмети не рухатимуться при транспортуванні і краще перенесуть поїздку.

2. Футболки, пуловери, будь-які речі займають менше місця і менше мнуться, якщо їх теж згорнути валиком, а не укладати звичними пластами. Якщо таких валиків багато, а чемодан глибокий, з них можна скласти перший шар.

3. Між речами варто покласти поліетиленові пакети або аркуші паперу. Одяг ковзатиме, але не тертиметься один об одного і менше постраждає.

4. Не складайте балончики та баночки з різноманітною косметикою та хімією в одну торбинку. Переконавшись в герметичності, треба розкласти все це по різних закутках.

5. Не складайте взуття парами. Кожен черевик потрібно покласти в свій пакет і порозсовувати по різних місцях.

6. Ремені краще укласти уздовж стінок валізи. Якщо їх згорнути, вони займуть більше місця.

7. Щоб штани у валізі були не такі пом’яті, їх треба уклади на дно валізи так, аби штанина залишилися зовні. Зверху краще покласти звернені футболки та сорочки.


Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: