Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Як придбати квитки на Євро-2020. 3 способи

Як придбати квитки на Євро-2020. 3 способи


Як придбати квитки на Євро-2020. 3 способи

Сьогодні, 4 грудня, стартував продаж квитків на футбольне Євро-2020.

Квитки на матчі чемпіонату Європи 2020 року слід обов'язково купувати через офіційний сайт УЄФА.Згідно з рекомендаціями УЄФА, першочергове право придбання квитків на матчі Євро-2020 за участю національної збірної надається офіційним фан-клубам. В Україні це фан-рух «Вірні збірній».

Для того, щоб скористатися правом, наданим УЄФА учасникам фан-клубу національної збірної, вже зареєстровані учасники фан-руху «Вірні збірній» матимуть спеціальне повідомлення на електронну адресу з посиланням для реєстрації в лотереї. УАФ просить нікому не передавати це посилання і інформацію, наведену в листі, тому що посилання можна використати лише один раз для реєстрації тільки учасник фан-руху «Вірні збірній».

Ваша заявка візьме участь в лотереї, яка відбудеться 4 грудня.

Якщо ви не є учасником фан-руху «Вірні збірній», але хочете до нього приєднатися, щоб збільшити свої шанси на отримання права купити квитки на Євро-2020, ви можете пройти реєстрацію на сайті ffu.ua. Після успішної реєстрації ваша заявка візьме участь в іншій лотереї, яка відбудеться 16 грудня.

Звертаємо увагу, що на відміну від інших країн, де члени фан-клубу мають право придбати лише один квиток, українські вболівальники - учасники фан-руху «Вірні збірній» можуть придбати два квитки на кожен матч групового етапу за участю збірної України. Це стосується також матчів плей-офф в разі подолання збірної України групового етапу.

Якщо ви не хочете бути учасником фан-руху «Вірні збірній», ви не отримаєте шанс взяти участь в лотереї, але можете подати заявку на загальних умовах на придбання не більше чотирьох квитків на кожен матч збірної України на сайті uefa.com, зареєструвавши себе як вболівальника збірної України.

Три способи замовити і отримати квитки

1. Правила придбання квитків для учасників фан-руху «Вірні збірній», якщо ви отримали спеціальний код доступу після проведення лотереї 4 грудня 2019. Після цього вам потрібно:

Зареєструватися на сайті UEFA.com.

Під час реєстрації ввести спеціальний код доступу, який відправили вам після проведення лотереї 4 грудня.

Вибрати матчі і категорії квитків і оплатити (не більше двох квитків на кожен матч збірної).

Квитки відправлять не раніше травня 2020 року.

2. Правила придбання квитків для нових учасників фан-руху «Вірні збірній», які зареєструвалися на сайті ffu.ua в період з 28 листопада по 3 грудня. У разі перемоги в лотереї, яка пройде 16 грудня 2019 року, ви отримаєте спеціальний код доступу. Після цього вам потрібно:

Зареєструватися на сайті UEFA.com.

Під час реєстрації ввести спеціальний код доступу, який відправлять вам після проведення лотереї 16 грудня.

Вибрати матчі і категорії квитків і оплатити їх (не більше двох квитків на кожен матч збірної).

Квитки відправлять вам не раніше травня 2020 року.

3. Правила придбання квитків для тих уболівальників, хто не хоче бути учасником фан-руху «Вірні збірній»:

Зареєструватися на сайті UEFA.com.

В період з 15.00 (за київським часом) 4 грудня до 15.00 (за київським часом) 18 грудня подати заявку на придбання квитків на матчі збірної і вибрати категорію квитків (не більше чотирьох квитків на кожен матч збірної).

У січні 2020 року в результаті проведення лотереї вам надійде лист на електронну пошту з інформацією, успішна ваша заявка чи ні. Якщо відповідь позитивна, вам потрібно ввести дані вашої кредитної карти і оплатити квитки протягом певного періоду.

Квитки відправлять вам в травні 2020 року.

Що робити, якщо вашу заявку відхилили?

Ви автоматично потрапляєте у лист очікування. Якщо хтось не зміг чи не захотів оплачувати свої квитки, то у вас є шанс стати їхнім власником.

Перед стартом турніру УЄФА організує спеціальний перепродаж квитків на своїй офіційній платформі для людей, які їх купили, але з якихось причин не можуть поїхати на футбол. Це також ваш шанс.

Купувати в перекупників чи на сумнівних сайтах не варто. Вони можуть бути фальшивими. Крім того, всі тікети іменні, і їх будуть звіряти з документами. Ім’я в паспорті чи водійському посвідченні має збігатися з іменем у квитку.

Скільки коштують квитки?

Збірна Україна грає один матч в Амстердамі (14 червня проти Нідерландів) і два в Бухаресті (18 червня з переможцем плей-офф Ліги Націй, 22 червня з Австрією). Найдешевші квитки в Бухаресті – 30 євро, в Амстердамі – 50 євро.

Найдешевші квитки – це місця за воротами. Щоб подивитися футбол з району кутового прапорця потрібно заплатити більше – 75 євро в Бухаресті і 125 євро в Амстердамі. А місця на центральних секторах обійдуться в 125 євро в Бухаресті і 185 євро в Амстердамі.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: