Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Як збільшити тривалість життя без пігулок та операцій

Як збільшити тривалість життя без пігулок та операцій


Як збільшити тривалість життя без пігулок та операцій

Більшість факторів молодості залежить від нас самих. Будь-яка людина може додати собі від 4 до 15 років життя.

Отже, продовжити життя вам допоможуть…Гарний сон – плюс 5-6 років
Він продовжує життя на 5-6 років і допомагає виглядати на 5-10 років молодше. «Гарний» означає, що ви прокидаєтеся із відчуттям, що відпочили, а не є жертвою недосипання. Найважливіший сон – між 00.00 і 04.00. У цей час найактивніше виробляється гормон мелатонін, який вберігає організм від багатьох вікових захворювань.

Відмова від паління – плюс 15 років
Пачка цигарок на день за 5 років віднімає 7 років життя. Від 1 до 2 пачок на день – 10 років. Більше двох пачок – мінус 20. Кинули палити – через рік одержуєте плюс 3 роки здоровішого активного існування. Загалом людина, яка не палить, проживе на 15 років довше.

Фізична активність – плюс 3-6 років
5 півгодинних прогулянок, пробіжок або інших аеробних тренувань на тиждень додають 10 років здоровішого довголіття! Щоденна ранкова зарядка по 10-15 хв. додає 3-6 років.

Щоденний сміх – плюс 5 років
Не соромтеся радіти будь-якій дрібниці – це робить вас стійкішим до стресу й повертає відібрані ним роки.

Збільшення рідини в раціоні – плюс 5 років
Вода становить від 75 до 45% нашого тіла. Із віком її частка знижується, тому треба намагатися пити чисту воду, яка налагодить обмін речовин. 2 л води на день додадуть вам 5 років.

Зменшення споживання цукру – плюс 4–6 років
Надмірне захоплення солодощами скорочує наше життя на 4 роки. Переходьте на овочі і легкі фрукти, багаті клітковиною й іншими корисними речовинами! 25 г клітковини (міститься у фруктах) на день – і плюс 4 роки життя у вас у запасі!

Зменшення жирної їжі в раціоні та збільшення білкової – плюс 4 роки
Перевищення споживання жиру на 10% віднімає у нас 4 роки життя: такий раціон – вірний шлях до атеросклерозу. А далі і до інфаркту (інсульту) недалеко. Споживання білкової їжі, навпаки, досить корисне. Саме з білку береться будівельний матеріал, наприклад, для кісток і шкіри. Щоправда, з віком м’ясо краще замінити на молочні продукти й рибу – і плюс 4 роки життя вам забезпечені!

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: