Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Прибираємо за домашніми улюбленцями. Як позбутися шерсті на килимах та м'яких меблях

Прибираємо за домашніми улюбленцями. Як позбутися шерсті на килимах та м'яких меблях


Прибираємо за домашніми улюбленцями. Як позбутися шерсті на килимах та м'яких меблях

Домашні улюбленці приносять щастя в наш будинок. Але тримати у квартирі кішку або собаку - це ще й велика відповідальність! Вихованці завдають додаткових турбот. Особливо, якщо справа стосується прибирання.

Пропонуємо кілька порад, як швидко й ефективно позбутися шерсті на килимах і м'яких меблях. Адже саме ця проблема найчастіше турбує власників кішок і собак.Якщо у вас є автомобільний склоочисник, сміливо використовуйте його для прибирання волосся і шерсті. Проведіть ним по килиму, і ви вразитеся, скільки всього збереться на гумці.

Мабуть, найвідоміший спосіб - це гумова рукавичка. Намочіть її, потім круговими рухами поводіть по килиму або іншій поверхні.

Старі капронові колготки - ще один відмінний засіб. Надягніть їх на руку і протріть килим. Наелектризоване волосся й шерсть миттєво зберуться на колготках.

Невеликі ділянки скупчення шерсті почистіть за допомогою скотча або липкої стрічки. Можна також обгорнути нею валик для фарбування й поводити по поверхні.

Якщо шерсть тварин глибоко застрягла в килимі, візьміть шматочок дерева й обгорніть його наждаковим папером. Потріть цим пристосуванням килим.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: