Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Масаж вух. Як його робити і чим він може допомогти

Масаж вух. Як його робити і чим він може допомогти


Масаж вух. Як його робити і чим він може допомогти

Вушна раковина - це індикатор здоров'я. На ній знаходиться близько 170 біологічно активних крапок, через які вухо пов'язане з органами та частинами тіла.

Досвідчений фахівець за вушними раковинами легко може визначити, який орган у вас болить, і навіть вплинути на нього за допомогою масажу.Такий масаж можна робити і самостійно, він розслаблює, приводить до поліпшення емоційного та фізичного стану.

Основні принципи:

1. Масаж необхідно робити тільки теплими руками.

2. На вушні крапки впливають подушечками пальців, мочки вух масажують всіма пальцями, а верхню частину вух - великими пальцями.

3. Самомасаж вух найкраще робити перед дзеркалом, при цьому потрібно зайняти зручну позу, розслабитися і не розмовляти.

4. Масаж за годинниковою стрілкою пробуджує мозкову діяльність, тому його краще робити вранці. Рухи, що масажують у протилежний бік, заспокоюють. Такий масаж рекомендується робити перед сном.

Методика

1. М'якими рухами розім'яти вушну раковину всіма пальцями рук. Починаючи з мочок, поступово підніматися вище.

2. Вибравши потрібну крапку, починайте масажувати і одночасно несильно надавлювати. Достатньо 100 обертів і 6-7 п’ятисекундних натискань на кожну крапку.

3. У методику масажу також включають погладжування, розтирання і легкі удари.


- Для поліпшення самопочуття виконуйте розтирання всієї поверхні вух за годинниковою стрілкою та проти неї по 30 разів.

- Масаж крапки біля основи мочки вуха допоможе позбутися від алергії, налагодити обмін речовин, поліпшити стан при остеохондрозі та артрозі. Натисніть на крапку на видиху відпустіть на вдиху 30 разів.

- Якщо втомилися очі, натисніть кілька разів на центр мочки вуха.

- Зніме зубний біль масаж мочки ближче до центра вуха.

- Позбутися від депресії, дратівливості, безсоння можна, якщо щодня масажувати крапку, розташовану за виступаючою частиною вуха навпроти козелка.

- Масаж верхнього краю вух допоможе позбутися від набряків рук і ніг.

- У центральній поглибленій частині вуха знаходяться крапки, відповідальні за всі внутрішні органи. Масаж цієї зони середнім або вказівним пальцем рекомендується, якщо у вас проблеми з нирками, шлунком, печінкою, легенями.

- Якщо у вас щось болить, є універсальна знеболююча крапка, вона перебуває на верхній площині вуха. Щоб легко неї знайти, «складіть» вухо, як би захлопнувши слуховий прохід. Місце згину раковини і буде потрібною крапкою.

- Для зміцнення нервової системи допоможе масаж крапки антистресу. Вона знаходиться у трикутній ямці у верхній частині вушної виїмки.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: