Регистрация    Увійти
Авторизація
» » "Хвороба розганяється поступово". Лікар розповів, як на початковій стадії відрізнити коронавірус від грипу

"Хвороба розганяється поступово". Лікар розповів, як на початковій стадії відрізнити коронавірус від грипу


"Хвороба розганяється поступово". Лікар розповів, як на початковій стадії відрізнити коронавірус від грипу

Як відрізнити коронавірус від грипу - питання, яке зараз хвилює більшість українців у світлі пандемії COVID-19.

На нього відповів київський лікар Євген Дубровський, який працює у Київській клінічній лікарні №4. Про це медик розповів на відео, опублікованому на YouTube."Якщо говорити про грип, то клінічна картина очевидна вже в перший день, всі яскраві симптоми з'являються відразу. Це височезна температура 39-40 градусів. Міалгія, біль, ломота у всьому тілі. Ці симптоми дуже яскраві та потужні у перший день. Після п'ятого-шостого дня вони йдуть на спад", - розповів лікар.

З коронавірусом ж все навпаки - хвороба поступово розганяється. Це стосується тих, у кого середній ступінь тяжкості хвороби.

"У перший день може не бути взагалі ніяких симптомів тільки слабкість і ломота в тілі. На другий і третій день може бути підвищення температури до 37 градусів. А вже серйозні прояви інфекції можна побачити в кінці першого тижня", - повідомив медик.

Дубровський зазначив, що коронавірус не лікується так як грип. У нової інфекції свій протокол лікування.

"Перші кілька діб лікування коронавірусу - симптоматичне. Заборонені гормони, противірусні препарати, імуностимулятори. Якщо за 4 дні ми встигаємо поставити діагноз - то використовуємо протокол лікування при COVID-19", - резюмував Дубровський.

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: