Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Вчені назвали симптоми "британського" штаму коронавірусу. Вони відрізняються від звичайного COVID-19

Вчені назвали симптоми "британського" штаму коронавірусу. Вони відрізняються від звичайного COVID-19


Вчені назвали симптоми "британського" штаму коронавірусу. Вони відрізняються від звичайного COVID-19

Новий штам коронавірусу виявили на початку грудня у Великій Британії й до сьогоднішнього дня встиг не тільки викликати катастрофічно сильний спалах захворюваності на острові, а й поширитися в десятках країн.

Основні симптоми британського штаму коронавірусу, за словами науковців це підвищення температури, сухий кашель, головний біль, порушений нюх, пише Express.Але також медики назвали відмінні характеристики "британського" штаму COVID-19:

- м'язовий біль, що викликає відчуття того ніби болять кістки;
- вкрай сильна втома;
- пухирці, які виникають на ногах;
- порушення слуху.

Також фахівці звертають увагу на те, що нового штаму коронавірусу властиво проявлятися дуже швидкою зміною стану людини.

Симптоми "британського" штаму коронавірусу у дітей

Більшість хворих дітей також страждають від втоми та багато з них стають замкнутими. У немовлят спостерігаються часті напади істерики й плачу.

Більша частина інфікованих дітей (53%) скаржилися на головний біль. Разом з тим вони можуть відчувати й біль в животі. Тому лікарі рекомендують батькам питати у своїх дітей, чи не болить у них голова одночасно з дискомфортом в животі.

Ще одним симптомом є температура вище 37 градусів. Вона була майже у половини хворих британським штамом коронавірусу. Крім того, на наявність інфекції в організмі у дітей може вказувати хворе горло.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: