Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Народна медицина: Чай з волоського горіха очищує кров

Народна медицина: Чай з волоського горіха очищує кров


Народна медицина: Чай з волоського горіха очищує кров

Волоський горіх здавна славиться своїми корисними властивостями. Примітно, що корисні не тільки самі горіхи, але й листя дерева.

А недавні дослідження підтвердили, що чай з листя волоського горіха очищує кров і нормалізує обмін речовин.Кінець травня-початок червня - краща пора для збору листя волоського горіха, з яких згодом будуть готувати цілющий чай. Цей напій часто рекомендують фітотерапевти - і правильно роблять, - говорять учені, що проаналізували склад такого чаю. Напій здійснює найсприятливіший вплив на безліч функцій, приводячи в норму весь організм. І не дивно, адже мова йде про очищення крові.

Заварювати такий чай просто, - говорять фахівці, але ось перед тим, як зайнятися такою терапією, необхідно відвідати лікаря, щоб дізнатися про своє дозування, тривалість прийому та інші деталі курсу. Зазвичай чай з листя волоського горіха приймають десять днів, але можуть бути й інші показання.

Втім, у будь-якому разі все досить просто, так що поки лікар шукає складну обробку гнучких ендоскопів, пацієнт може насолоджуватися життям, поправляючи своє здоров'я.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: