Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Профілактика головного болю. 6 продуктів, які допоможуть

Профілактика головного болю. 6 продуктів, які допоможуть


Профілактика головного болю. 6 продуктів, які допоможуть

Якщо часто турбують головні болі, варто збагатити свій раціон найкориснішими продуктами, що запобігають появі неприємних симптомів.

Частими головними болями страждають переважно люди, які постійно перебувають у стані стресу. Лікарські засоби іноді не допомагають усунути хворобливі симптоми.Для зниження частоти приступів обов'язково потрібно приймати заспокійливі засоби, робити розслаблюючий масаж, сприймати проблеми трохи простіше. А ще допоможуть продукти, у яких присутні корисні речовини, що поліпшують кровообіг, живлять головний мозок.

Картопля
У всіма улюбленому овочі міститься калій, необхідний для нормальної роботи серцево-судинної системи. Якщо цього елемента недостатньо, в організмі відбуваються збої, що провокують розвиток головного болю. Особливо корисна як джерело калію печена картопля.

Шпинат
Нервова система страждає, якщо в організмі виникає дефіцит вітамінів групи в. Результат - дратівливість, що супроводжується головним болем. Завдяки шпинату, у складі якого містяться необхідні сполуки, проблем виникати не буде. Корисна зелень не тільки насичує організм живильними компонентами, але й сприяє усуненню утоми, нервозності, зниженню артеріального тиску, що дуже важливо для гіпертоніків.

Крупи
Каші та цільнозерновий хліб обов'язково мають доповнювати раціон людини, яка прагне бути здоровою. У них багато корисних вуглеводів, які є джерелами енергії. Глюкоза, що міститься в круп'яних кашах і хлібі, потрібна головному мозку для нормальної роботи.

Кунжут
У насінні кунжуту багато вітаміну е та магнію. Дані елементи приносять користь організму людини, яка страждає мігреневими болями. Уживаючи страви з кунжутним насіннячком, можна поступово позбутися неприємних відчуттів.

Кисломолочні продукти
Всіма улюблені йогурт, натуральний сир і кефір здатні творити чудеса, рятувати людину від частого головного болю. У кисломолочних продуктах присутній кальцій. Елемент бере участь у нормалізації тиску крові, рятує від дратівливості та надмірної нервозності, завдяки чому ризик виникнення повторних приступів головного болю знижується.

Мигдаль
Щоб судини завжди були в нормі, необхідно вживати мигдальні горіхи. У них дуже багато магнію - елемента, що відповідає за міцність і еластичність судинних стінок, стан нервової системи. При недоліку магнію відбувається нервове перезбудження, що веде до виникнення головного болю.
Збагативши свій раціон корисними продуктами, можна знизити ризик розвитку головного болю та навіть повністю позбутися хворобливого симптому.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: