Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Чим корисний кальцій для організму, та як правильно його приймати

Чим корисний кальцій для організму, та як правильно його приймати


Чим корисний кальцій для організму, та як правильно його приймати

Кальцій - це мікроелемент, необхідний для життєдіяльності організму. Його недостатня кількість може привести до карієсу, підвищеної ламкості волосся і нігтів, а також збільшити можливість переломів.

Тому дуже важливо вживати його щодня. А для цього необхідно правильно харчуватися. Уводити в раціон кисломолочні продукти та приймати харчові біологічні добавки і різні комплексні вітаміни, які містять даний мікроелемент.Єдина думка про те, як краще приймати кальцій - відсутня. Наприклад, деякі лікарі радять робити це вдень, а інші рекомендують приймати його ввечері. Варто зробити висновок. І почати приймати кальцій два або три рази на день. Для цього необхідно розбити добову дозу на частини.

Приймати кальцій можна до їжі або під час прийому їжі, або після. Це залежить від того яка речовина буде входити до складу вітамінів. Наприклад, СаСОз (вуглекислий кальцій) має властивість краще всмоктуватися, тому приймати його необхідно під час їжі або відразу після неї. Якщо лікарі рекомендують препарати на основі глюконату кальцію, цитрату або лактату, то їх можна прийняти в будь-який час доби. Прийом їжі, тут не грає ніякої важливої ролі, але препарат варто запити великою кількістю рідини. Для цього потрібно скористатися відфільтрованою або охолодженою кип'яченою водою.

Багатьох людей цікавить питання, який препарат, що місить кальцій, краще використовувати для запобігання крихкості кісток - остеопорозу? На нього однозначна відповідь відсутня, тому що в наш час ринок ліків переповнений. Лікар знайомий з історією хвороби пацієнта підбирає йому індивідуальний препарат. Скільки приймати кальцію? Дорослим людям фахівці рекомендують вживати на день до чотирьохсот міжнародних одиниць (МО), а особам літнього віку варто збільшити дозу до 800 МО.

Варто пам'ятати, що препарати, які містять кальцій, можна приймати не всім хворим людям. Цей мікроелемент потрібно обережно вживати при сечокам’яній хворобі та нирковій недостатності. У деяких людей такі препарати можуть викликати здуття шлунка, запор і нудоту, а деякі таблетки, що мають великий розмір, буває дуже важко проковтнути. Вибирайте лікарські препарати тільки за рекомендацією лікаря. Адже тільки лікар може рекомендувати пацієнтові препарат, що йому підходить.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: