Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Від радикуліту і болю в спині допоможе йога. 8 простих вправ

Від радикуліту і болю в спині допоможе йога. 8 простих вправ


Від радикуліту і болю в спині допоможе йога. 8 простих вправ

Майже 40% населення планети відчувають біль у попереково-крижовому відділі або стають жертвами радикуліту. Та й після сезонних робіт на городі та в саду спина не в найкращому стані. А ідеальний спосіб запобігти хворобі – це профілактика.

За допомогою спеціальних вправ можна зміцнити поперековий відділ і запобігти (або повністю зупинити) запаленню сідничного нерва.
Якщо ви працюєте в офісі, ведете малорухливий спосіб життя або у вас періодично болить спина, ці вправи не тільки будуть чудовою профілактикою, але й допоможуть позбутися вже існуючих проблем.Виконуйте вправи щодня – і біль у спині вас не турбуватиме!

Вправа 1
Станьте обличчям до сидіння стільця. Зігніть праву ногу в коліні й покладіть її на сидіння так, щоб стегно було розміщено паралельно до підлоги, а коліно перебувало безпосередньо над щиколоткою. Покладіть ліву долоню на зовнішній бік правого коліна і, не зміщуючи праву ногу, поверніть корпус праворуч. Зробіть кілька глибоких вдихів і затримайтеся в цій позі на 30 секунд. Повторіть вправу для лівої ноги.

Вправа 2
Лежачи на спині, притисніть одне коліно до грудей, а іншу ногу тримайте прямо. Зробіть кілька глибоких вдихів. Стежте, щоб плечі були на підлозі. Повторіть по 30 секунд для кожної ноги.

Вправа 3
Вихідне положення таке саме. Розкиньте руки в боки, утворюючи букву Т. Не відриваючи плечі від підлоги, поверніть обидва коліна спочатку праворуч, потім ліворуч. Дихайте глибоко й вільно. Повторюйте вправу по одній хвилині на кожний бік.

Вправа 4
Ляжте на спину й сформуйте тілом букву Т (ноги разом, руки в боки). Тримаючи одну ногу прямою, зігніть інше коліно під кутом 90 градусів, покладіть протилежну руку на коліно. Поверніться обличчям до витягнутої руки. Плечі повинні бути притиснуті до підлоги. Дихайте глибоко й вільно, приділяйте по одній хвилині на кожний бік.

Вправа 5
Станьте прямо й зробіть крок уперед правою ногою, зігнувши її в коліні. Ліва нога пряма. Повертаючи корпус у бік зігнутої ноги, з’єднайте долоні й покладіть руки так, щоб лікоть був із зовнішнього боку зігнутого коліна. Намагайтеся затриматися в такій позі 30 секунд.

Вправа 6
Сядьте на підлогу. Зігніть праву ногу в коліні й закиньте її за ліве стегно. Покладіть праву руку на підлогу позаду, а лікоть лівої руки – на зовнішній бік зігнутого коліна. Повертайте корпус убік прямої руки, намагаючись зберегти ноги у вихідному положенні. Якщо вдасться – спробуйте постояти в цій позі від 30 до 60 секунд і не забудьте змінити ноги.

Вправа 7
Станьте на коліна, долоні притисніть до підлоги. Вигніть спину й підніміть груди. Відчуйте, як розтягуються плечові м’язи. Дихайте спокійно й рівно приблизно 10 секунд. Потім вигніть спину дугою, притискаючи підборіддя до грудної клітини. Знову затримайтеся на 10 секунд і поверніться у вихідне положення. Робіть вправу одну-дві хвилини.

Вправа 8
Найпростіша поза в цьому списку. Сядьте на п’яти, трохи розвівши коліна вбік. Чоло притисніть до підлоги, витягніть руки прямо перед собою й розслабтеся, намагаючись дихати глибоко й спокійно. У цій позі можна перебувати так довго, як хочеться.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: