Регистрация    Увійти
Авторизація
» » 7 продуктів, які краще не вживати натще

7 продуктів, які краще не вживати натще


7 продуктів, які краще не вживати натще

Щоби день пройшов успішно, почніть його з правильного сніданку. Снідати потрібно обов’язково, щоб ваш обмін речовин не уповільнювався і тіло служило вам справно весь день. Бути оптимістично настроєним і добре працювати може тільки здорова людина.

Ми звикли їсти на сніданок різні продукти, але мало хто замислюється про те, як впливають вони на організм. Багато продуктів, які ми бачимо на столі вранці, категорично не можна їсти натще.Цитрусові
Цитрусові мають неприємну властивість викликати в людей алергію. Навіть якщо у вас немає схильності до алергійних реакцій, фрукти, які з’їли першою справою на сніданок, можуть відгукнутися неприємним висипанням. Адже цитрусові будуть надмірним навантаженням на печінку, якщо їх їсти натще. Гастрит також не з’являється без причини – апельсиновий сік на голодний шлунок може допомогти успішному початку гастриту. Перед тим, як їсти цитрусові й пити соки, з’їжте тарілку вівсяної каші, наприклад.

Банани
Банани славляться своїм високим вмістом магнію, який покращує роботу серця. Але з’їдений натще банан може порушити калієво-магнієвий баланс, тому не дивуйтеся, якщо після бананового сніданку ви будете відчувати весь день млявість.

Сирі овочі
Не один лише гастрит, але й виразку впридачу може спровокувати сніданок із сирих овочів. Уся справа в кислотах, які присутні у свіжих овочах, – вони роз’їдають і подразнюють стінки шлунка.

Йогурт
Звичайно, якщо з’їсти йогурт натще, від нього не буде такої шкоди, як, наприклад, від цитрусових. Але й користі жодної не буде! Організму не потрібні додаткові бактерії вранці, краще їсти йогурт протягом дня або ввечері.

Холодні напої
Холодна вода в принципі погано впливає на травлення, тому холодні напої не можна вживати разом із їжею. А якщо випити щось холодне вранці, процес травлення їжі сповільниться на весь день.

Солодощі
Підшлункова залоза не в змозі виробити достатню кількість інсуліну вранці, тому їсти солодощі на порожній шлунок – це шкідливо. Рівень цукру в крові підвищиться, проблеми зі здоров’ям у майбутньому гарантовані. З підшлунковою залозою не варто грубо поводитися.

Кава
Кава подразнює слизові, шлунок може зреагувати на постійне споживання кави натще гастритом. Страждатимуть і печінка, і підшлункова залоза.Тому каву варто пити тільки після повноцінного сніданку.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: