Регистрация    Увійти
Авторизація
» » Як вакцинуватися від коронавірусу під час війни. Що треба зробити

Як вакцинуватися від коронавірусу під час війни. Що треба зробити


Як вакцинуватися від коронавірусу під час війни. Що треба зробити

Опублікована інформація що стосується вакцинації від коронавірусу. Незважаючи на бойові дії українці можуть зробити щеплення.

Про це повідомляє Helsi.Незважаючи на скасування карантинних зон на час війни, у всіх українців є можливість отримувати щеплення від коронавірусу – планову або бустерну (на жаль, крім зон активних бойових дій).

Щеплення від COVID-19 можна отримати тільки в медустановах. Перед візитом обов'язково уточніть час роботи пунктів щеплення і наявність потрібної вакцини. Це можна зробити за телефоном або безпосередньо в медзакладі. Онлайн запис поки недоступний.

Для отримання щеплення необхідно обов'язково мати при собі паспорт та код платника податків, для дітей від 12 років – свідоцтво про народження. В пунктах вакцинації проводиться щеплення усіх охочих громадян, старших за 18 років, а також дітей з 12 років (вакциною Comirnaty) незалежно від місця реєстрації або проживання.

Дані про вакцинацію вносяться в базу даних, а інформація про щеплення буде відображатися в особистому кабінеті в "Дії". Паперові сертифікати видаватися не будуть.

Читайте поради у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Написати коментар
Ваше Імя:
Ваш E-Mail:
Код:
          Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: